Uued Uudised kasvab ja areneb kiiresti

Rõõm on tõdeda, et möödunud aasta aprillis startinud rahvuslik-konservatiivne portaal Uued Uudised on vägagi korralikult käivitunud. Veel isegi mitte aasta vanusel meediakanalil on kuust kuusse stabiilselt üle 60 000 püsilugeja, aga sessioonide hulk on veelgi suurem, üle 130 000-nde. Arvutitest vaatab Uued Uudised lehekülge 67% inimestest ja 33% kasutab portaali jälgimiseks kas nutitelefone või teisi mobiilseid seadmeid. Ka Facebookis on portaalil hästi läinud. Uutel Uudistel on seal ligi 4300 sõpra ja iga nädal vaatab portaali 10-12 000 inimest.

Kuus ilmub keskmiselt 160 uut lugu ja seda vägagi erinevatel teemadel alates poliitikast ja lõpetades kultuuriga. Erilise fookuse all on aga migratsioonikriis Euroopas ja Eesti Riigikogus toimuv. Ligi 10-15 lugu kuus on videolood. Käivitatud on uus saade “Eesti Aeg/Nädal Riigikogus” ja teised projektid.

Portaali peatoimetaja ja vastutava väljaandja Urmas Espenbergi (pildil) sõnul, tahab Uued Uudised olla kaasaegse Eesti inimese südametunnistuse hääl, seda just ajal kui nii meid kui ka kogu Euroopat on tabanud ülimalt raske periood ning peavoolumeedias kohtab palju vassimist, “poliitikorrektsust”, mult-kulti ja uusmarksistlikku propagandat, mis inimesed segadusse ajab ning ei luba asjast adekvaatset pilti saada. “Samuti oleme püüdnud olla nii kaasaegsed kui vähegi võimalik ja kasutanud ära moodsa infotehnoloogia pakutavad variandid, et anda peavooluideoloogiale tõsine lahing ja seda just eriti nooremate lugejate- vaatajate silmis, kelle kätes on meie kodumaa tulevik.”

Kommentaarid