Uued Uudised sai aastaseks!

Rahvuskonservatiivne meediaportaal Uued Uudised tähistab täna 20. aprillil oma esimest sünnipäeva. Täitub aasta kui portaal avas uksed kultuurimarksismist, nihilismist, anarhismist, globalismist ja totaalliberalismist vabale mõttele. Pisike samm meediamaastikul, aga suur hüpe rahvuskonservatiivse mõtte jaoks Eesti ühiskonnas. Terve Mõistuse Sündikaadi väärikaid traditsioone on suudetud jätkata.

Kui marksism-leninism, natsionaalsotsialism ja maoism olid ühed 20. sajandi suurimad ühiskondlikud katastroofid, siis 21. sajandi Läänemaailma õnnetuseks on kujunenud neomarksism, paduliberaalsus, sotsiaaldemokraatia ja globalism. Nendega kaasneb omapärane tolerantsuse, multikulturismi, totaalfeminismi, võrdse kohtlemise ja poliitkorrektsuse sundkorras sisseviimine ning tõrksate karistamine, kes vooluga kaasa ei lähe. Vastasena sekundeerib neile ida suunal putinism ja lõunast hoogsalt sisse voogav radikaalne islam. Katsuge siis sellises olukorras õige ideoloogiline valik teha ja ellu jääda!

Kui Lääne ennasthävitavad ideoloogiad murendavad ajatuid seadusi ja õõnestavad ühiskonda ning kui nende vohamist ei suudeta peatata, siis hävib lõpuks nii Euroopa kultuur kui ka väike Eesti sealhulgas. Meid allutatakse lõpuks kas islami diktaadile või Vene võimule, ega suurt vahet pole, mõlemad on halvad ja omavahel põimunud valikud, ja ongi kõik. Kuigi ühiskond on stagnatsioonis, heaolu tammub paigal ja meie julgeolek sügavalt puudulik, kilkab peaminister Rõivas lapselikult, et elu on lill! Mõned jäävad isegi uskuma, sest paraku armastavad paljud inimesed lihtsaid ja liigutavaid valesid ilusast ning turvalisest elust.

Uued Uudised püüab näidata olukorda selle tegelikkuses. Nagu kunagi Brežnevi ajal, on nüüdki ideoloogilisse paradigmasse tekkimas suurem muutus väärtuspõhise ja traditsioonilise mõtlemise ja ühiskonna poole, mida tõestab rahvuskonservatismi populaarsuse kasv. Eluterve realism, kogemustest õppust võtmine ja kiire reageerimine, kaine mõtlemine ja positiivne rahvuslus ning ajaloos äraproovitud tõdede  järgimine – need asjad võiksid olla meie pääseteeks. Rasketel aegadel on sitke Eesti rahvas ikka ellu jäänud ja hoides õiget teed ehk jääb seekordki!

Uute Uudistel on 64 000 alalist lugejat kuus, meie Facebookis on ligi 6000 sõpra. Meid saab lugeda nii mobiiltelefonis kui teistes nutiseadmetes. Meil kirjutavad kolumnistid Malle Pärn, Veiko Vihuri, Sven Kivisildnik, Toomas Kümmel, Kalle Mälberg jt. Kuus valmib keskmiselt 150 artiklit. Meil on kirjasaatjad Eesti eri paigus, Belgias ja Lätis. Käivitunud on TV saated nagu Eesti Aeg/Nädal Riigikogus, Mis toimub? ja lisaks teemapõhine videoproduktsioon. Portaali teatakse ja peljatakse tõerääkimise (see on ju alati valus) tõttu nii peavoolupoliitikas kui -meedias.

Täname kõiki oma lugejaid, kaasautoreid, koostööpartnereid, toimetajaid, rahalisi toetajaid ja tehnoloogilist meeskonda (Novoest Webmedia, Nõmme TV) ning kõiki teisi abilisi, kes on aidanud kaasa meie multimeediaportaali sünnile ja selle arengule.

Kui Venemaa, vaatama valitseva kliki lollustele, meid suve jooksul ära ei valluta või maurid ära ei assimileeri, siis „elame veel“, nagu ütles Colas Breugnon.

Peatoimetaja ja vastutav väljaandja URMAS ESPENBERG

 

Kommentaarid


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'UUModsaddFooterCalls' not found or invalid function name in /data03/virt50799/domeenid/www.uueduudised.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286