Ideoloogia

Mart Helme: Eesti vaenulikku propagandat õigustanud kultuuriministri vastu peaks huvi tundma kapo

Kui kultuuriministrina tegutseb isik, kes kiidab heaks eestivaenuliku propaganda ilmumise maksumaksja rahastatud väljaandes, siis peaks tema tegevuse vastu huvi tundma kapo, leiab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme.

Loe edasi

Sotsialistist kultuuriminister süüdistab EKRE-t demokraatia ja sõnavabaduse õõnestamises

Sotsialistist kultuuriminister Indrek Saar arvab, et Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) soovib kehtestada nõukogudeaegset tsensuuri ja piirata sõnavabadust. Saar vastas EKRE riigikogu fraktsiooni avalikule kirjale, milles fraktsioon leidis, et riigi raha toel ilmuv kultuurileht Sirp levitab eestivaenulikke ja rahvuslikkust õõnestavat propagandat.

Loe edasi

Tartu sotside kuulsal esikandidaadil puuduvad põhimõtted

Sõnades vaeste ja väetite kaitsja, sotsiaaldemokraatide Tartu esinumber peatsetel kohalike omavalitsuste valimistel professor Marju Lauristin seisis 2013. aastal esialgu sealse linnapea palga tõstmise vastu, kuid pärast seda, kui fraktsioonikaaslased tegid talle verbaalse peapesu, nõustus Lauristin hääletama Tartu linnapea palga 3300 euroni tõstmise poolt. Linnapea sõidukompensatsiooniks nähti ette 400 eurot kuus.

Loe edasi

Moskvasse kerkib seitsmes mošee

Venemaa moslemite vaimse peavalitsuse kohapealne organisatsioon Milost teatas Vene muftide nõukogu esimehe Rawil Ğaynetdini suu läbi seitsmenda mošee avamisest Moskvas.

Loe edasi

LOE 12 punkti, mida eestivaenulikud kesikud pressisid Keskerakonna programmi

Loe edasi

Põlluaas: välisministri kohatut käitumist, sõimamist ja räuskamist ei vabanda mitte miski

7. juulil läks riigikogu väliskomisjonis komisjoni liikme Henn Põlluaasa (EKRE) ja välisminister Sven Mikseri (SDE) vahel kõvemaks madinaks. Kuri sõnavahetus kulmineerus sellega, et minister saatis riigikogulase “karuperse”. Põlluaasa hinnangul pole tema süüdi, kui tavalised inimesed ründavad välisministrit sotsiaalmeedias valimatute sõnadega.

Loe edasi

FOTOD: tuhanded peamiselt välismaised homod ja lesbid marssisid Tallinna vanalinnas

Tallinna vanalinnas toimus laupäeval festivali Baltic Pride 2017 raames rahvarohke homode ja lesbide paraad. Kuna ilm oli väga ilus, siis oli osalejaid tuhandeid ja pealtvaatajaid sama palju. Peamiselt osalesid paraadil välismaalased, vähem eesti inimesi.

Loe edasi

Trump: kas meil on julgust säilitada oma tsivilisatsiooni nende ees, kes selle lõhuksid ja hävitaksid?

USA president Donald Trump rõhutas oma Varssavis peetud kõnes, kui tähtis on kaitsta meie väärtusi, meie piire, luua tugevaid perekondi ja hoida Lääne tsivilisatsiooni. Portaal Breitbart võrdleb Trumpi Varssavi kõnet president Ronald Reagani ajaloolise kõnega Lääne-Berliinis 1987. aasta juulis, kus Reagan kutsus üles lammutama Berliini müüri.

Loe edasi

Riigikogu esimees elab homofestivalile kaasa: elagu Pride!!!!

Riigikogu esimees, sotsialist Eiki Nestor hõiskas sotsiaalmeedias nelja hüüamärgiga, et meil kõigil on õigus olla õnnelik ja elagu Pride. Nestor on Eesti lähiajaloo üks pikaajalisema staažika rahvasaadikuid.

Loe edasi

Mart Helme: pervertide paraadide turvamine ei ole politsei rida

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) esimehe Mart Helme sõnul hoiab EKRE neist omavalitsustest, kus osutub sügisestel kohalikel valimistel edukaks, igasuguse homopropaganda eemal. 

Loe edasi