Ideoloogia

Jaak Madison keskpartei käitumisest: see on Putini võimuparteiga sõlmitud lepingu jultunud elluviimine

Tallinna linnavolikogu kutsuti erakorralisele istungile, et arutada keskerakondlikku linnavalitsuse eelnõu, millega tahetakse esitada keskerakondlikule valitsusele taotlus lubada Tallinna kolmes vene gümnaasiumis algatada eesti keele õpetamisel suuremat paindlikkust võimaldav pilootprogramm.

Loe edasi

Miiko Kottise: alternatiivparempoolsus kui väljapääs läänemaailma kindlast hukust

Sotsiaalmeedias pole alati tühja lora aetud, kuidas koer kassi taga ajab ja kes kellega käib, vaid vahest tulevad seal kokku kümned tuhanded, et organiseerida omaenda valitsuse kukutamist nagu näiteks Araabia Kevade puhul juhtus.

Loe edasi

Helme: valitsus surub vene keelt seadustesse, kultuuriminister soosib vene keele toomist laulupeole

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme ütles olulise tähtsusega riikliku küsimuse “Eesti inimarengu aruanne 2016/2017” arutelul riigikogus, et 25 aastat tagasi ja rohkem oli Eesti iseseisvumise mootoriks eestlaste hirm jääda oma kodumaal vähemusse ja Nõukogude Liidu viljastavates tingimustes välja surra.

Loe edasi

Helme valitsuse suhtumisest: Kui sa, raibe, võtad midagi, mis sulle meeldib ja mulle ei meeldi, siis maksa rohkem!

Riigikogu Konservatiivse Rahvaerakonna fraktsiooni juht Martin Helme ütles riigikogus nn suhkrumaksu esimesel lugemisel, et Eesti on jõudnud 25 aastat pärast totalitaarse riigi kokkuvarisemist ja vabariigi sündimist sellisesse faasi, kus Eestis on ametnikud ja poliitikud, kes siiralt usuvad, et nende asi on korraldada inimeste toidulauda.

Loe edasi

Pronkssõduri jumaldajast keskerakondlane võttis riigikogus jutuks Hitleri kaotuse

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna riigikogu fraktsiooni liige Jaak Madison küsis peaminister Jüri Rataselt hinnangut keskerakondlasest riigikogulase Oudekki Loone seisukohale, justkui ei olekski punaarmee Tallinna pommitanud ega Nõukogude Liit Eestit okupeerinud. Ratase vastus oli temalikult ümmargune.

Loe edasi

REETURID: keskerakondlased viisid Eesti kõige kuulsamale okupatsioonisümbolile lilli

Kaitseväe kalmistul asuva pronkssõduri juurde asetasid 9. mai puhul punaseid nelke ka kaks keskerakondlasest riigikogulast, geneetiline kommunist Oudekki Loone ja Lasnamäe linnaosa endine vanem, praegune keskfraktsiooni liige Olga Ivanova.

Loe edasi

Suurmošee kui võidu sümbol

Loodan, et meil Eestis on lõplikult maha maetud mõte rajada Lasnamäe veerele megamošee. Seda propageeriti agaralt, ent õnneks leidus Eestis otsustajaid, kes antud juhul järgisid mõistuse häält ning luba ehituseks ei saadud, kuigi projekti finantseerimisega poleks probleeme tekkinud.

Loe edasi

Urmas Espenberg: veelkord rahvusringhäälingu kallutatusest ja Rail Balticust

Viimasel ajal on kirgi kütnud kaks erinevat teemat: ERR juhtimine ja Rail Baltic, kuid asja sisu on tegelikult sama. Kitsas grupp inimesi suurte kartelliparteide tagatubadest ehk teatud kindel seltskond on kaaperdanud mõne rahvale kuuluva suure organisatsiooni või ürituse ning juhib meid nüüd „vääramatu õitsengu suunas“.

Loe edasi

Rakvere kunstirahvas sätib end varakult homolainele ja kutsub teisigi kampa

Saime äsja Rakverest vihje kuidas oktoobris plaanitavat homofesti Prantsuse Instituudi rahadega juba praegu soojaks aetakse.

Loe edasi

Orbán: Soros kulutab illegaalse immigratsiooni mahitamiseks tohutuid summasid

Ungari peaminister Viktor Orbán ütles ajalehele Magyar Idők, et rahvusvaheline poliitika on muutunud suureks lahinguväljaks ja et Ungari suveräänsus on välismaiste huvide ja mõjuvõimsa vasakpoolse aktivisti George Sorose tõttu pideva löögi all.

Loe edasi