Migratsioonikriis Euroopas

Austria linn keeldub edasisest põgenike vastuvõtust räige vägistamisjuhtumi tõttu

Aprilli lõpus toimus Austria linnas Tullnis jõhker vägistamisjuhtum, mille käigus vägistasid kolm meest 15-aastase neiu. Selle nädala teisipäeval kuulas kohalik politsei üle ühe kahtlusaluse.

Loe edasi

Rändevolinik Avramopoulos ähvardab Ungarit ja Poolat migratsioonitrahvidega

Euroopa Liit määras teisipäeval Poolale ja Ungarile juunikuu viimaseks tähtajaks, mil neil tuleb hakata Itaalialt ja Kreekalt migrante vastu võtma, ähvardades vastasel korral sanktsioonidega.

Loe edasi

Pagulasena Eestisse saabunut süüdistatakse vägistamises ja tapmisega ähvardamises

Täna, 16. mail kell 10 algas Haapsalu kohtumaias kohtuprotsess pagulasena Süüriast Eestisse saabunud 27-aastase Samer Khatebi üle.

Loe edasi

Itaalia maffia organiseeris suuremastaabilist “pagulasäri”

Itaalia politsei vahistas 68 isikut, keda süüdistatakse sidemetes maffiaklanniga, mis väidetavalt riisus miljoneid migrantide vastuvõtukeskusele mõeldud riigiabi.

Loe edasi

Ungari ja Slovakkia kaebasid pagulaskvoodid Euroopa Kohtusse

Ungari ja Slovakkia pöördusid Euroopa Kohtusse (ECJ), et vaidlustada Euroopa Liidu kehtestatud kohustuslik pagulaste jaotamise kvoot.

Loe edasi

Orbán: Soros kulutab illegaalse immigratsiooni mahitamiseks tohutuid summasid

Ungari peaminister Viktor Orbán ütles ajalehele Magyar Idők, et rahvusvaheline poliitika on muutunud suureks lahinguväljaks ja et Ungari suveräänsus on välismaiste huvide ja mõjuvõimsa vasakpoolse aktivisti George Sorose tõttu pideva löögi all.

Loe edasi

DIE WELT: 2015. aasta migratsioonikriis ähvardab korduda

Kui räägitakse 2015. aasta migratsioonikriisist, siis mainitakse ühe põhjusena ikka ja jälle Euroopa olematut piirikontrolli. Tegelikult ei ole selles osas midagi muutunud. Euroopa välispiirid on endiselt avatud ja Angela Merkel ning teised Euroopa juhid istuvad käed rüpes.

Loe edasi

Le Pen lubas võidu korral taastada piirivalve ja piirikontrolli

Prantsusmaa presidendikandidaat Marine Le Pen lubas esmaspäevasel kampaaniaüritusel tuhandetele toetajatele, et taastab ametisse astumisel piirivalve ja taastab piirikontrolli kõikidel piiridel, ka Schengeni tsoonis.

Loe edasi

Aafriklastest migrandid vägistasid Rootsis teismelise neiu ja peksid tema sõbra vaeseomaks

Rootsis mõisteti vangi kaks Aafrika päritolu migranti, kes peksid peaaegu surnuks noormehe ja vägistasid seejärel tema sõbratari. Üks kurjategijatest sai kolme aastase vanglakaristuse, teisele mõisteti kaks ja pool aastat vangimaja.

Loe edasi

Itaalias on sisseränne järsult kasvanud

Ehkki 2106. aastat räägiti Itaalias rekordilisest immigrantide arvust, on 2017. aasta esimese kolme kuuga immigrantide arv hüppeliselt kasvanud ja võrreldes möödunud aasta sama perioodiga on 2017. aasta esimese kolme kuuga saabunud Itaaliasse 30% rohkem immigrante.

Loe edasi