Migratsioonikriis Euroopas

Saksamaa julgeolekuvõimude salajane raport: Euroopasse tahab pääseda kuus miljonit migranti

Hiljuti lekkis avalikkus ette Saksamaa julgeolukuvõimude raport, mille kohaselt tahab Vahemerd ümbritsevatest riikidest pääseda Euroopasse ligi 6 miljonit migranti.

Loe edasi

Pagulased pagevad Lätist ja Leedust, kuid Eestist mitte?

Lätist lahkus eelmisel aastal pärast rahvusvahelise kaitse saamist 213 inimest, ütles parlamendi kodakondsus-, migratsiooni- ja ühiskonna konsolideerimise komisjoni esindaja.

Loe edasi

AK katkestas robustselt uudistelõigu Rootsi immigrantide vägivallategudest

Aktuaalses Kaameras katketati robustselt ajapuuduse ettekäändel telefoniintervjuu, kus küsimustele Rootsi immigrantidega seonduvate vägivallategude kohta vastas Anu Kaupmees.

Loe edasi

TÄISPIKK DOKUMENTAAL: Šariaadiseadused Taanis

Teie ees on šokeeriv dokumentaalfilm, mis on hiljuti tehtud Taanis ja mida on näidatud ka Soomes. Meil aga paraku mitte. Lisatud eestikeelne tõlge.

Loe edasi

Politsei ajas soomlaste “maidani” laiali, immigrantide oma tegutseb edasi

Politsei ajas eile varahommikul Helsingis laiali kesklinna Lasipalatsi juurde püstitatud telklinnaku ehk Suomi-Maidani, immigrantide samalaadne meeleavaldus tegutseb edasi Rautatientoril.

Loe edasi

TÄIENDATUD! Murekiri Soomest: kas selline on siis tänu varjupaiga pakkumise eest?

Soome kodanik Toni Jukka postitas FB seinal loo oma tütre vägistamisest, kuna kaheksa peavoolukanalit keeldus seda avalikustamast. Kogu info on pärit otse kannatanu isa käest, kes palub Soome ühiskonnalt abi, kuna võimud seda ei taga.

Loe edasi

Saksamaal on järsult kasvanud naiste suguelundite moonutamine

Saksamaa perekonna, pensionäride, naiste ja noorsoo ministeerium (BMFSFJ) avalikustas uuringu, millest selgus, et viimase kolme aastaga on naiste suguelundite moonutamine Saksamaal kasvanud 30%. Uuringut tutvustati 6. veebruaril, mis on kuulutatud naiste suguelundite moonutamise vastaseks päevaks.

Loe edasi

Prantsuse uusparempoolsed: Brexit ja Trump annavad põhjuse hääletada

Prantsusmaa uusparempoolse presidendikandidaadi Marine Le Peni kampaaniajuhid ütlesid, et brittide otsus lahkuda Euroopa Liidust ja Donald Trumpi valimine USA presidendiks on andnud prantslastele põhjuse hääletada, sest see võib kaada tuua tõelise muutuse.

Loe edasi

Geert Wilders kiidab Donald Trumpi moslemikeeldu

Hollandi islamisisserände vastane parlamendiliige Geert Wilders läks teisipäeval parlamendis välisminsitriga vaidlema USA presidendi Donald Trumpi reisikeelu üle seitsme moslemiriigi kodanikele.

Loe edasi

Poola toetab Trumpi terrorismivastaseid meetmeid

Poola välisminister kaitses USA presidendi Donald Trumpi korraldust keelata riiki sisenemine seitsme peamiselt moslemitest elanikkonnaga riigi kodanikele, öeldes, et igal suveräänsel riigi on õigus ise oma sisserändepoliitika üle otsustada.

Loe edasi