Nädal Riigikogus

VIDEO: Nädal Riigikogus, kommenteerib Henn Põlluaas

Henn Põlluaas annab põgusa ülevaate sellest, kuidas läks rahvuskonservatiividel sel nädalal Riigikogus. Huvitavaid teemasid jagub.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Millest johtub, et kui saadakse võimu juurde, siis hüljatakse ühtäkki kõik oma varasemad seisukohad ja hakatakse ellu viima seda, mille vastu ennem oldi ja võitlema omaenda varasemate plaanide vastu? 

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus, kommenteerib Mart Helme

Riigikogu 2016nda aasta viimasest istunginädalast teeb lühikokkuvõtte Mart Helme. Jõulurahust on Riigikogus asi siiski kaugel, võitlus Eesti rahva heaolu ja kultuuri püsimise eest on teravam kui kunagi varem viimase paarikümne aasta jooksul.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Martin Helme kommenteerib viimase nädala sündmusi Riigikogus, kus endiselt on tuline teema uue aasta riigieelarve, mille raames tahab koalitsioon korda saata mitmeid näotusi. Samuti tuleb kõne alla üha süvenev vasakliberaalse ajupesu rahastamine riigi poolt, eesti laevakaitsjad ning Tsahkna ja Ossinovski soovahetuskihk.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus, kommenteerib Henn Põlluaas

Rõivase valitsusel on viimased päevad, ent elu läheb edasi ja hulk olulisi probleeme ja küsimusi vajab endiselt lahendamist. Mille üle murti sel nädalal Riigikogus nii päid ja piike?

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus: Martin Helme kommenteerib Eesti valitsusvahetust ja Trumpi võitu USA’s

See nädal oli Eesti jaoks ajalooline – Reformierakond kaotas pikki aastaid kestnud võimupositsiooni. Ka pole USA presidendivalimised varem nii võimsalt erutanud Eesti inimesi, millega on kaasnenud lausa vaga jõuline meediasõda. Toimunut avab Martin Helme.

Loe edasi

Video: #43 Nädal Riigikogus, kommenteerib Jaak Madison

Viimase nädala sündmustest annab seekord ülevaate Jaak Madison. Jutuks tuleb moslemist löömamees, silmamoondused riigikogulaste hüvitiste ümber, valitsuse kummastav käitumine seoses Idapartnerluse kohtumisega, poliitmängud vaesust kannatavate inimeste ümber ja Eesti majandus.

Loe edasi

Video: #42 Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Uurime Martin Helme käest, kuidas edeneb peaminister Taavi Rõivase umbusalduseavalduse ettevalmistamine Riigikogus, kas või milliseid muutusi on eesti laevakaitsjate kojutoomisel Indiast, miks EKRE ei toeta Pariisi kliimakokkuleppe ratifitseerimist ning milliseks kujunesid ministrite Taavi Rõivase ja Kristen Michali aruandmised Riigikogu ees.

Loe edasi

Video: #41 Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Martin Helme kommenteerib möödunud nädala sündmusi Riigikogus, kus vannutati pidulikult ametisse uus Eesti Vabariigi President, ent samas tuli tegeleda ka mõrumate teemadega.

Loe edasi

Video: #39 Nädal Riigikogus, kommenteerib Henn Põlluaas

Eesti Presidendi valimistel ei paista olevat ei algust ega lõppu. Uurime, milline on hetkeolukord Riigikogus, kuhu presidendivalimised tagasi kukkusid.

Loe edasi