Ühiskond

Rahvuskonservatiivid ja Sinise Äratuse liikmed osalesid küüditatute mälestusaktsioonis

Täna 25. märtsil koguneti Tallinna Vabaduse väljakule, kus süüdati süütute inimeste mälestuseks üle 20 000 küünla. Kohal olid ka rahvuskonservatiivid.

Loe edasi

EKRE volikogu delegatsioon mälestas Paides küüditamise ohvreid

Keskpäeval Paide kultuurikeskuses alanud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikogu liikmed kogunesid enne volikogu Murtud rukkilille kivi juurde, et mälestada märtsiküüditamise ohvreid. Kõnet pidas erakonna esimees Mart Helme.

Loe edasi

UURING: Eesti inimene võõraid oma maale ei soovi

Inimeste hinnangud immigratsioonile muutuvad vastavalt olukorrale. Kui tükk aega on olnud vaikne, siis pelg võõraste ees mõnevõrra taandub. Kui aga Euroopas plahvatavad pommid ja kodutanumalgi pannakse põlema naisi, on hirm tundmatute sissetulijate ees tagasi.

Loe edasi

Konservatiivne Rahvaerakond: samasooliste abielude registrisse kandmine on seadusevastane ja kohtute omavoli selles osas peab lõppema!

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna arupärimisele samasooliste abielude kandmisest registrisse vastas Riigikogus 20. märtsil justiitsminister Urmas Reinsalu.

Loe edasi

Sisseränne Eestisse ületab oluliselt kvoote

Siseministeeriumi andmetel saabus Eestisse 2016 aastal 6711 inimest, mis ületas lubatud välismaalaste sissevõtukvooti (1317 inimest) ligi viis korda.

Loe edasi

Martin Helme saates “Räägime asjast”: võrdõigusvoliniku institutsioon tuleb likvideerida

Rahvuskonservatiivid Mart Helme ja Martin Helme tõdesid raadiosaates “Räägime asjast”, et võrdõigusvoliniku institutsioon on kahjulik ja see tuleb kiiremas korras likvideerida.

Loe edasi

Siseministeeriumi meelest peaks pagulaste perevägivalda ohjama kogukond

Omapärase seisukohaga pagulaste perevägivalla suhtes on välja tulnud Siseministeeriumi korrakaitse- ja migratsioonipoliitika asekantsler Raivo Küüt, kelle arvates peaks sellega eeskätt tegelema kogukond.

Loe edasi

Eesti keelt räägib emakeelena 68 protsenti Eesti elanikest

Eesti keelt emakeelena rääkivaid inimesi elas läinud aasta alguses Eestis 883 707, mis teeb 68 protsenti kõigist Eesti elanikest, kelle emakeel on teada.

Loe edasi

Valdo Jask: sotsialisti õudusunenägu

Oli kena päikseline pühapäev ning perekond Tamm otsustas teha jalutuskäigu Tallinna vanalinnas. Päike küll paistis, kuid ilm oli veel kevadiselt jahe ning ema oli oma kaks last ettenägelikult soojalt riietanud.

Loe edasi

Eesti on naisjuhtide osakaalult maailmas kolmandal kohal

Uuringufirma Kantar Emor ning audiitorteenuste, raamatupidamise ja konsultatsioonifirma Grant Thorntoni eksperdid tutvustasid kolmapäeval üleilmse uuringu „Naised äris 2017“ tulemusi.

Loe edasi