Silt "Angela Merkel"

DIE WELT: 2015. aasta migratsioonikriis ähvardab korduda

Kui räägitakse 2015. aasta migratsioonikriisist, siis mainitakse ühe põhjusena ikka ja jälle Euroopa olematut piirikontrolli. Tegelikult ei ole selles osas midagi muutunud. Euroopa välispiirid on endiselt avatud ja Angela Merkel ning teised Euroopa juhid istuvad käed rüpes.

Loe edasi

Trumpi sõnul tegi Merkel migratsiooni osas katastroofilise vea

USA presidendiks valitud Donald Trump ütles esmaspäeval usutluses ajalehtedele Times ja Bild, et Saksamaa liidukantsler Angela Merkel tegi katastroofilise vea, kui lasi sisserändajatel takistamatult riiki valguda.

Loe edasi

VIDEO: Mart Helme: terrori vastu tuleb võtta kasutusele reaalsed meetmed!

Mart Helme kommenteerib Berliini jõuluturul 19.12.2016 aset leidnud jõhkrat veretööd, mille tõttu hukkus 12 inimest ja umbes 50 sai vigastada.

Loe edasi

Angela Merkel: Euroopa Liidu riigid ei tohi moslemipõgenikest keelduda

Mõnede Euroopa Liidu liikmesriikide keeldumine moslemipõgenike vastuvõtmisest on “vastuvõetamatu”, ütles Saksa kantsler Angela Merkel pühapäeval.

Loe edasi

Angela Merkeli visiidi puhul toimub Toompeal pikett massiimmigratsiooni vastu

Seoses Saksa kantsleri Angela Merkeli Eesti-visiidiga toimub kolmapäeval kella 15 – 17 Tallinnas Toomkiriku kõrval Kiriku platsil pikett massiimmigratsiooni vastu.

Loe edasi

Saksa psühhiaatri arvates on Merkel vaimse kokkuvarisemise äärel

Tunnustatud Saksa psühhiaatri Hans-Joachim Maazi analüüsi alusel on kantsler Angela Merkel nartsissist, kelle keeldumine sisserände kammitsemisest võib olla märk vaimsest kokkuvarisemisest.

Loe edasi

TÄIENDATUD: Merkel ja Prantsuse välisminister kutsusid Erdogani õigusriigi põhimõtteid järgima

Saksa liidukantsler Angela Merkel mõistis laupäeval kõige karmimalt hukka nurjunud riigipöörde Türgis, ent kutsus president Recep Tayyip Erdoğani vandenõulaste kohtlemisel õigusriigi põhimõtteid järgima.

Loe edasi

Immigratsiooniekspert Ralp Ghaban: Merkeli pagulaspoliitika on katastroof

Immigratsiooniekspert Ralp Ghadban on avameelselt kuulutanud Saksamaa immigratsioonipoliitika täiesti ebaõnnestunuks. ” Mitte ühelgi maal ei ole multikultuursus töödanud”, nendib sünnipäralt Liibanonist pärit ekspert ajakirjale Junge Freiheit.

Loe edasi

Toetus Merkelile ja CDU-le kahaneb kiiresti

Veebruari esimestel päevadel läbiviidud  ja kolmapäeval avaldatud küsimuste tulemused näitavad, et sakslaste toetus kantsler Merkelile ja tema juhitud Kristlik-Demokraatlikule Liidule (CDU) kahaneb kiiresti. Nüüdseks on vaid vaevalt pooled vastanutest rahul kantsleri poliitikaga. Paremkonservatiivne partei Alternatiiv Saksamaale (AfD) on aga jõudsalt toetust kogumas.

Loe edasi

Sakslaste toetus Merkeli põgenikepoliitikale on kiiresti kahanemas

Juba teine Saksamaa kohalik omavalitsus on kehtestanud asüülitaotlejatele piirangud avalike ujulate kasutamiseks. Kölni lähedal asuv väikelinna Bornheim teatas hiljuti, et on keelustanud asüülitaotlejatel avalike ujulate kasutamise, kuna ujulates on tulnud ette mitmeid seksuaalse ahistamise juhtumeid. Nüüd on ka teine linn, Hermeskeil, seadnud asüülitaotlejatele ujulate kasutamise osas piirangud. Linn soovib seada sisse spetsiaalse ujulapääsme asüülitaotlejatele, mis kinnitab, et nood mõistavad, kuidas tuleb Saksamaal käituda. Pääsme saamiseks viiakse asüülitaotlejaga läbi lühike vestlus. Piirangud seati sisse põhjusel, et asüülitaotlejad rikkusid ujula reegleid, käisid ujumas aluspesu väel ning häirisid teisi ujujaid.

Loe edasi