Silt "islamiterrorism Euroopas"

Terror Brüsselis: järjekordne moslem tahtis eurooplasi tappa

Flaami ringhäälingu VRT teatel oli Brüsseli keskraudteejaamas teisipäeva õhtul toimunud väike plahvatus mõeldud sütikuna suurema pommi jaoks, mis asus maha lastud mehel kaasas olnud kärus. Belgia föderaalprokuratuur uurib juhtunut terrorirünnakuna.

Loe edasi

URMAS ESPENBERG: Vaenulikud valitsused, lontkõrvadega peavoolumeedia ja rumalkangekaelsed “arvamusliidrid”

Vaadates ringi, analüüsides elu, uurides statistilisi materjale, lugedes teiste tarkade inimeste mõtteid, kasvõi Michael Houellebecq´i tema viimastes nägemustes alistuvast Euroopast, tekib minu mõtetes aina teravamalt küsimus – kaua lastakse taolisel koletul mõrvapalaganil, düstoopial või mõnede sõnul “uuel normaalsusel” Euroopas kesta?

Loe edasi

Norbert Hofer: Poliitiline eliit ja peavoolu meedia lõpetagu valetamine moslemiterrori asjus

Austria Vabaduspartei presidendikandidaat Norbert Hofer ütleb, et poliitiline eliit ja kontrollitud meedia peavad lõpetama islamistide terrorirünnakutele vabanduste otsimise stiilis, et need olid põhjustatud “vaimsete probleemide” tõttu. Tema sõnul ei ole vaimselt tervet terroristi. “Kõik terroristid on hullud,” ütleb Hofer. Vastuseks viimastele moslemite korraldatud rünnakutele Saksamaal nendib Hofer, et terror Euroopas näitab seda, et vajame teistsugust poliitikat sisserännanute osas. “Avatud piiride poliitika ja väärtolerantsi idee peavad lõppema.” Iga juhtumi puhul viimastest rünnakutest – Nice’is, Münchenis, Reutlingenis ja Ansbachis – on kontrollitud meedia, kas lausa valetanud ründajate identiteedi kohta, või üritanud varjata fakti, et nad olid moslemid. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); (function($){ $(document).ready(function(){ }); })(jQuery); (function ($) { var bsaProContainer = $('.bsaProContainer-1'); var number_show_ads = "0"; var number_hide_ads = "0"; if ( number_show_ads > 0 ) { setTimeout(function () { bsaProContainer.fadeIn(); }, number_show_ads * 1000); } if ( number_hide_ads > 0 ) { setTimeout(function () { bsaProContainer.fadeOut(); }, number_hide_ads * 1000); } })(jQuery); Kontrollitud meedia sageli isegi keeldub tunnistamast, et tegemist oli terrorirünnakutega. Näiteks Nice’i juhtumi puhul väideti, et tegemist oli üksiku, probleemide käes vaevleva isikuga, mis viis sellise (rekka)rünnakuni – kuniks selgus tema ideoloogiline seotus ISIS-ega. Samamoodi Reutlingeni rünnaku puhul, kui kontrollitud meedia väitis, et varjupaigataotleja oli “frustreeritud”, sest tema varjupaigataotlus oli tagasi lükatud, andes mõista, et see oli sakslaste süü. Samuti räägiti tema “vaimsetest terviseprobleemidest”, mis siis lõpuks sundisid teda haarama matšeete ja inimesi ründama. Sama taktikat kasutati ka Müncheni ja Ansbachi rünnakute kohta. Müncheni rünnaku puhul mindi isegi nii kaugele, et püüti Iraani päritolu “püssimeest” – kes karjus “Allahu Akbar” – siduda lausa islamivastase Norra tulistaja Breivikuga, kuni seotusega Saksa immigratsioonivastase partei AfD ja “ksenofoobiani” välja. Euroopa tõelisi väärtusi hindavaid rahvuskonservatiive peaks Hoferi sõnul aga rõõmustama uudis , et immigratsioonivastane Austria Vabaduspartei on riigi populaarseim erakond 35% toetusega, sotsid on kukkunud 24% peale. Allikas

Loe edasi