Silt "Kultuuriministeerium"

Multikulti ajupesu Eesti koolides võtab tuure üles

Kui kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsleriks määrati eelmise aasta lõpus sotsiaaldemokraatliku partei aktivist Piret Hartman, oli ettenägelikel kodanikel selge, et nimetatud ametipositsiooni kaudu hakatakse Eestis ellu viima sotside unistust multikultuurilisest Eestist.

Loe edasi

REPLIIK: Riigiametite politiseerimine jätkub: sotsid mehitavad ministeeriumi parteisõduritega

Valitsus vahetus, aga riigiametite politiseerimine jätkub endise hooga. Hiljuti lõppes avalik konkurss kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsleri ametikohale. Need, kes arvavad, et sellised konkursid on avalikke ees tehtav näitemäng, ei pidanud pettuma.

Loe edasi

Sotside loojapalk – kes maksab tellib muusika?

Sotsialistist kultuuriminister Indrek Saar on välja tulnud kavala plaaniga “ära osta” teatud hulk loomeintelligentsi, hakatuseks viis kirjanikku ja viis kunstnikku. Ajaloost on ju teada, mida selline riiklik loomingu korraldamine endaga kaasa toob. Kes sellise “au” osaliseks saab, ei ole veel teada? Kas läheb kakluseks või hoopis vastupidi, et keegi ei soovi valitsuse ruuporiks hakata. Loomeintelligents on meil ju teadagi alamakstud, kuid üle kõige hindab ta siiski oma kalleimat vara – loominguvabadust. Eks hiljem ole näha, kas meie kultuur “rikastub” oluliste multikultuursete taieste ja homoseksuaalsust propageerivate romaanidega.

Loe edasi