Silt "Mart Helme"

Selgusid Uute Uudiste Facebooki jagamismängu võitjad

2016nda aasta lõpus korraldasime Uute Uudiste Facebooki lehel jagamismängu, milles osalejate vahel lubasime välja loosida “Mart Helme. Õnnesärgis sündinud” koos Mart Helme pühenduse ja autogrammiga. Võitjad on nüüd selgunud.

Loe edasi

Martin Helme minister Ossinovskile: soovahetuse lihtsustamine on ohtlik ja inimvihkajalik plaan

Soovahetuse lihtsustamise kava kohta Riigikogu kõnetoolis selgitusi andnud tervise – ja tööminister Jevgeni Ossinovski paljastas, et soomuutmise lihtsustamist tehakse Euroopa soovitusel ning pealegi olevat inimesel õigus iseenda sooidentiteeti määrata.

Loe edasi

Mart Helme uusaastatervitus: me teeme seda, mida mitte keegi teine Eestis ei tee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond seisab eesti rahva võõrandamatu õiguse eest olla peremeheks oma maal, ning võitleb selle eest, et eestlased ei peaks rändama võõrsile, vaid saaksid oodatutena tulla tagasi oma päriskoju, ütles erakonna esimees Mart Helme oma uusaastatervituses.

Loe edasi

OOTAMATU KÄIK ÕIGUSKANTSLERILT: Ülle Madise kiitis “kahe tooli” seaduse heaks

Õiguskantsler Ülle Madise hinnangul on põhiseadusega kooskõlas riigikogu liikme staatuse seaduse ja kohaliku omavalitsuse korralduse seaduse muutmise seadus, mis võimaldab olla nii riigikogu kui kohaliku omavalitsuse volikogu liige. Madise hinnang on vastuolus kunagise riigikohtu ning endise õiguskantsleri Allar Jõksi hinnanguga. 

Loe edasi

Mart Helme jõulu- ja aastalõputervitus

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimehe Mart Helme jõulu- ja aastalõputervitus.

Loe edasi

Mart Helme: Eesti vajab immigratsiooniauditit ja pistelist kontrolli sadamates

Riik peab asuma põhjalikumalt jälgima, kui palju liigub Eestis Lähis-Ida ja Põhja-Aafrika taustaga välismaalasi, leiab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme.

Loe edasi

Mart Helme: riigis on asutud eestlust ümber defineerima

Rahvusriigi idee on sattunud tõsise rünnaku alla, sest eestlust on asutud ümber defineerima, leiab Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus, kommenteerib Mart Helme

Riigikogu 2016nda aasta viimasest istunginädalast teeb lühikokkuvõtte Mart Helme. Jõulurahust on Riigikogus asi siiski kaugel, võitlus Eesti rahva heaolu ja kultuuri püsimise eest on teravam kui kunagi varem viimase paarikümne aasta jooksul.

Loe edasi

Mart Helme: Riho Terrase seisukohad tõstatavad küsimuse tema sobivusest kaitseväe juhatajaks

Konservatiivse Rahvaerakonna esimees ja Riigikogu riigikaitsekomisjoni aseesimees Mart Helme soovitab kaitseväe juhataja Riho Terrasel kaaluda sobivust oma ametisse.

Loe edasi

VIDEO: Mart Helme: uut võimuliitu juhivad tegelikult sotsid, kelle tegevus hakkab rahvast peagi ärritama

Mart Helme annab ülevaate käesoleva nädala sündmustest Riigikogus. Samuti lahkab ta põhjalikult uue valitsusega kaasnevaid ohte, millede osas ei tohi valvsust kaotada.

Loe edasi