Silt "Nädal Riigikogus"

VIDEO: Henn Põlluaas: näib, et sihiks on eesti rahva ja kultuuri hävitamine

Riigikogu opositsioonierakonnad püüdsid päästa ideoloogilistes tõmbetuultes lehvivat demagoogist rahandusministrit skisofreenilisest olukorrast, aga muidugi ennekõike riiki viimase tegevuse eest. Sellest ja paljust muust vaata lähemalt selle nädala kokkuvõttest.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus: kommenteerib Jaak Madison

Jaak Madison teeb kokkuvõtte sel nädalal Riigikogus toimunust, kus olid seekord kõne all mitmed olulised teemad – haldusreform, massiimmigratsioon, Eesti majandus jms. Vaata lähemalt saatest.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus: kommenteerib Martin Helme

Martin Helme teeb kokkuvõtte sel nädalal Riigikogus toimunust. Selgub, et peaminister Jüri Ratas kasutab Taavi Rõivase varasemaid kõnesid pisikeste kohendustega. Väike Eesti abistab usinalt suut Ukrainat, kuid keegi ei tea, kuhu abi läheb ning riigiaparaat tegeleb jätkuvalt Eesti ühiskonnale kahjulike projektide innuka elluviimisega.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus, kommenteerib Henn Põlluaas

Veebruarikuu esimesest istunginädalast Riigikogus teeb kiirkokkuvõtte Henn Põlluaas.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus, kommenteerib Mart Helme

Riigikogu 2016nda aasta viimasest istunginädalast teeb lühikokkuvõtte Mart Helme. Jõulurahust on Riigikogus asi siiski kaugel, võitlus Eesti rahva heaolu ja kultuuri püsimise eest on teravam kui kunagi varem viimase paarikümne aasta jooksul.

Loe edasi

VIDEO: Nädal Riigikogus: Martin Helme kommenteerib Eesti valitsusvahetust ja Trumpi võitu USA’s

See nädal oli Eesti jaoks ajalooline – Reformierakond kaotas pikki aastaid kestnud võimupositsiooni. Ka pole USA presidendivalimised varem nii võimsalt erutanud Eesti inimesi, millega on kaasnenud lausa vaga jõuline meediasõda. Toimunut avab Martin Helme.

Loe edasi

Video: #43 Nädal Riigikogus, kommenteerib Jaak Madison

Viimase nädala sündmustest annab seekord ülevaate Jaak Madison. Jutuks tuleb moslemist löömamees, silmamoondused riigikogulaste hüvitiste ümber, valitsuse kummastav käitumine seoses Idapartnerluse kohtumisega, poliitmängud vaesust kannatavate inimeste ümber ja Eesti majandus.

Loe edasi

Video: #42 Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Uurime Martin Helme käest, kuidas edeneb peaminister Taavi Rõivase umbusalduseavalduse ettevalmistamine Riigikogus, kas või milliseid muutusi on eesti laevakaitsjate kojutoomisel Indiast, miks EKRE ei toeta Pariisi kliimakokkuleppe ratifitseerimist ning milliseks kujunesid ministrite Taavi Rõivase ja Kristen Michali aruandmised Riigikogu ees.

Loe edasi

Video: #41 Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Martin Helme kommenteerib möödunud nädala sündmusi Riigikogus, kus vannutati pidulikult ametisse uus Eesti Vabariigi President, ent samas tuli tegeleda ka mõrumate teemadega.

Loe edasi

Video: #39 Nädal Riigikogus, kommenteerib Henn Põlluaas

Eesti Presidendi valimistel ei paista olevat ei algust ega lõppu. Uurime, milline on hetkeolukord Riigikogus, kuhu presidendivalimised tagasi kukkusid.

Loe edasi