Silt "Räägime asjast"

Martin Helme saates “Räägime asjast”: võrdõigusvoliniku institutsioon tuleb likvideerida

Rahvuskonservatiivid Mart Helme ja Martin Helme tõdesid raadiosaates “Räägime asjast”, et võrdõigusvoliniku institutsioon on kahjulik ja see tuleb kiiremas korras likvideerida.

Loe edasi

Martin Helme raadiosaates “Räägime asjast”: Jüri Ratas on “rõivastunud”

Praeguse valitsuse esimest sadat päeva kommenteerides tõi Martin Helme välja, et peaminister Jüri Ratas on “rõivastunud”.

Loe edasi

Ukrainas on 2017. aastal ees ärevad ajad

Venemaal on juhtumas midagi huvitavat. Givi (Donetski Rahvavabariigi ‘mässuliste’ komandör) äsjane tapmine tõmbab endale meediaväljaannetes palju tähelepanu. Palju enam kui mõne teise Novorossija sõjapealiku surm.

Loe edasi

Mart Helme: Eesti välispoliitika elab mineviku mugavustsoonis

Lõppeval nädalal Riigikogu saalis toimunud välispoliitika teemaline arutelu näitas selgelt, et Eesti välispoliitika elab mineviku mugavustsoonis, leiab Riigikogu kaitsekomisjoni liige Mart Helme.

Loe edasi

Martin Helme kavandatavast pensionireformist: lusikaga antakse ja kulbiga võetakse!

Valitsuse kavandatud pensionireformist, mis paneb pensioni suuruse sõltuma palga asemel tööaastatest, väärib kiitust vaid otsus võrdsustada tööaasta pensioniaastaga – ülejäänu on aga petukaup, leiab Konservatiivse Rahvaerakonna aseesimees Martin Helme.

Loe edasi

Raadiosaade “Räägime asjast”: koolidest tehakse propaganda- ja ajupesukeskused

Olukord Eesti koolides muutub järjest kurvemaks – koole muudetakse propaganda- ja ajupesukeskusteks. Teemat arutasid raadiosaates “Räägime asjast”  Mart Helme, Varro Vooglaid ja Martin Helme. Kuula saadet siit.

Loe edasi

Räägime asjast: Kas vasakliberaalne diktatuur kukub?

Novemberikuu esimeses saates “Räägime asjast” on teemaks Keskerakonna kongress, Rõivase umbusaldamine ja USA presidendivalimised. Kuidas kõik need sündmused mõjutavad meie lähitulevikku?

Loe edasi

Räägime asjast: homoideoloogia tungib lasteaedadesse

Oktoobrikuu viimasel pühapäeval oli Tre Raadio eetris saade ‘Räägime asjast’, kus üheks oluliseks teemaks oli homoideoloogia jõuline pealesurumine lasteaedadele, koolidele ja muudele lasteasutustele.

Loe edasi

Raadiosaade “Räägime asjast” 15.novembril

Eesti asjadest nii nagu need on räägivad Mart ja Martin Helme ning erinevad saatekülalised. Saade oli eetris laupäeval 15.novembril 2015.

Loe edasi

Uus poliitikateemaline jutusaade “Räägime asjast” Tre Raadios

Tre Raadio programmi on jõudnud uus poliitikateemaline jutusaade “Räägime asjast”, mille peaeesmärk on rääkida Eesti asjadest nii nagu nad on, mitte läbi brüsselimeelse sotsiaalliberaalse propaganda kõverpeegli. Saatejuhtideks on Mart ja Martin Helme, kes kutsuvad endale külla huvitavaid stuudiokülalisi. 

Loe edasi