Silt "Roland Tõnisson"

Roland Tõnisson: kohutav on hävitada oma rahva tulevikku isikliku magusa suutäie nimel

Kohutav on hävitada oma rahva mentaliteeti ja tulevikku isikliku magusa suutäie nimel, aga mõnedele ei ole see probleem, nendib kirjanik ROLAND TÕNISSON ja hoiatab, et selliste kommionude ja kommipoiste nahka ei tohi lasta meie rahval minna.

Loe edasi

Roland Tõnisson: Pioneeridele fašist ja fašistidele pioneer

Üks tuntud Soome bänd, Eppu Normaali, tegi kunagi hea punkloo ja selles olid sõnad: „Pioneeridele olen fašist ja fašistidele pioneer.“ See oli esimene asi, mis tuli mulle meelde kui Oudekki Loone „Aljoša“ juures  ETV-le intervjuud andis.

Loe edasi

Suurmošee kui võidu sümbol

Loodan, et meil Eestis on lõplikult maha maetud mõte rajada Lasnamäe veerele megamošee. Seda propageeriti agaralt, ent õnneks leidus Eestis otsustajaid, kes antud juhul järgisid mõistuse häält ning luba ehituseks ei saadud, kuigi projekti finantseerimisega poleks probleeme tekkinud.

Loe edasi

Roland Tõnisson: Terror, naabrid ja meie õu

Rootslased armastavad teha igasuguseid uuringuid ja soomlastele meeldib sellise teaduse üle naerda. Või siis naabrite üle – mine võta kinni.

Loe edasi

Roland Tõnisson: islamiimmigrandid ei integreeru

Raadiosaates Objektiiv tõdesid Roland Tõnisson ja Markus Järvi, et islamiimmigrandid ei integreeru Euroopa ühiskondadesse vaid võtavad seda üle.

Objektiivi raadiosaates (Pereraadio) arutlesid Roland Tõnisson ja Markus Järvi im

Loe edasi

Ilmus Objektiivi kolumnisti Roland Tõnissoni artiklikogumik

Kirjastus “Ammukaar” on avaldanud teoloogi ja portaali “Objektiiv” kolumnisti Roland Tõnissoni artiklite kogu.

Loe edasi

VIDEO: Ilmus Roland Tõnissoni uus ajalooline romaan „Gosudar“ (Valitseja)

On ilmunud uus mahukas elulooline romaan tsaar Ivan IV-st, keda tuntakse ka lisanimedega Julm, Äikeseline ja Õudne. Ühtede kaante vahel on 2 osas 815 lehekülge ühe elu lugu.

Loe edasi