Silt "video"

VIDEO: Nädal Riigikogus: kommenteerib Martin Helme

Martin Helme teeb kokkuvõtte sel nädalal Riigikogus toimunust. Selgub, et peaminister Jüri Ratas kasutab Taavi Rõivase varasemaid kõnesid pisikeste kohendustega. Väike Eesti abistab usinalt suut Ukrainat, kuid keegi ei tea, kuhu abi läheb ning riigiaparaat tegeleb jätkuvalt Eesti ühiskonnale kahjulike projektide innuka elluviimisega.

Loe edasi

Video: #43 Nädal Riigikogus, kommenteerib Jaak Madison

Viimase nädala sündmustest annab seekord ülevaate Jaak Madison. Jutuks tuleb moslemist löömamees, silmamoondused riigikogulaste hüvitiste ümber, valitsuse kummastav käitumine seoses Idapartnerluse kohtumisega, poliitmängud vaesust kannatavate inimeste ümber ja Eesti majandus.

Loe edasi

Video: #42 Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Uurime Martin Helme käest, kuidas edeneb peaminister Taavi Rõivase umbusalduseavalduse ettevalmistamine Riigikogus, kas või milliseid muutusi on eesti laevakaitsjate kojutoomisel Indiast, miks EKRE ei toeta Pariisi kliimakokkuleppe ratifitseerimist ning milliseks kujunesid ministrite Taavi Rõivase ja Kristen Michali aruandmised Riigikogu ees.

Loe edasi

Video: #41 Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Martin Helme kommenteerib möödunud nädala sündmusi Riigikogus, kus vannutati pidulikult ametisse uus Eesti Vabariigi President, ent samas tuli tegeleda ka mõrumate teemadega.

Loe edasi

Video: #39 Nädal Riigikogus, kommenteerib Henn Põlluaas

Eesti Presidendi valimistel ei paista olevat ei algust ega lõppu. Uurime, milline on hetkeolukord Riigikogus, kuhu presidendivalimised tagasi kukkusid.

Loe edasi

Video: #38 Nädal Riigikogus, kommenteerib Martin Helme

Eetris on uue hooaja esimene saade, milles toome teieni viimase nädala olulisemad teemad Riigikogus.

Loe edasi