Argpüksist peaminister: Ratas kardab Savisaart üle parda visata

Jüri Ratas

Keskerakonna esimees Jüri Ratas näitas järjekordselt, kui otsustusvõimetu ja mõttetu juht ta on. Kuigi Edgar Savisaar on Keskerakonda ja Ratast korduvalt naeruvääristanud ja mõnitanud kandideerides Tallinnas Keskerakonna nimekirja vastu, ei julge Ratas anda erakonna endisele esimehele jätkuvalt tala.

Ratas andis mõista, et kuigi erakonna endine juht Edgar Savisaar teatas kandideerimisest oma valimisliidus, jätkab ta Keskerakonna ajaloonõuniku tasustataval ametikohal. “Ta on õppinud ülikoolis ajalugu ja kindlasti on tal head teadmised selles. Inimene, kes on üks asutajaliige ja on pikaajaliselt olnud erakonna esimees, kindlasti suudab olukorras, kui erakond hakkab oma ajaloo tagasivaateid tegema, päris palju anda,” märkis Ratas.

Küll aga ei tasu Keskerakond praegu Savisaare kohtukulu. “Erakond on põhimõtteliselt valmis kohtukulusid kandma, kuid see eeldab, et me saame konkreetsed läbirääkimised peetud tema kaitsjate ja tema endaga. Aga need kõned ei ole hetkel lõppenud ja praegu me neid kulusid ei kata,” lisas Ratas.

BNS/UU

Kommentaarid