Martin Helme saadaks rohelise kaardi allavett: tallinlased vajavad mugavat ühistransporti

Martin Helme

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) aseesimees, EKRE riigikogu fraktsiooni juht ja Tallinna linnapeakandidaat Martin Helme rääkis Raadio 2 valimisdebatis, et Tallinna linn on küll pealinna ühistranspordiliinidele ostnud euroraha eest juurde uusi busse, kuid absoluutselt vaeslapse ossa on jäänud liinide kaasajastamine ja busside liikumissageduse tõstmine. 

Helme rõhutas, et Tallinnas peavad tasuta sõita saama kõik bussi, trammi või trolli peale istujad, kaasa arvatud turistid. “Arvestades, et praeguse piletimüügiga teenib linn umbes 1,7 miljonit eurot aastas, kuid samal ajal peab linn üleval suurt pileteid kontrollivat organit. See sööb oma ülalpidamise kuludega saadava piletitulu ära. Seetõttu olekski kõige mõistlikum seada sisse tasuta ühistransport kõigile Tallinnas viibijatele ja liiklejatele,” on Martin Helme veendunud.

Kommentaarid


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'UUModsaddFooterCalls' not found or invalid function name in /data03/virt50799/domeenid/www.uueduudised.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286