Tallinnas kandideerib sotside ridades kunagine perevägivallatseja

Sotsiaaldemokraatide ridades kohalikel valimistel Nõmmel kandideeriv Kalle Laane esitleb end laste eest seisjana, aga oli ise kunagi perevägivallatseja.

Laane kunagine abikaasa, 67-aastane Reet (nimi muudetud – toim) rääkis “Pealtnägijale”, et juba kurameerimise ajal lõi mees teda vaidluse ajal vastu kõrva, nii et selle trumminahk purunes.

1980. aastal viskas alkoholiprobleemiga Laane naist peenikese kokanoaga, mis maandus naise vasakusse jalareide nii õnnetult, et ta ei suutnud enam ise seda välja tõmmata. Kuigi verd jooksis kõvasti ja Reedal olid hirmsad valud, ei viinud mees teda traumapunkti.

1987. aastal võttis Laane kapi pealt vaasi ja viskas naisele vastu parema jala põlve. Reeda põlve sisse tekkis mõra, mis annab naisele siiamaani tunda.

“Pealtnägija” otsis üles ka Kalle lapsed eri kooseludest, kes kinnitavad, et vägivaldsed intsidendid jätkusid ka mehe kaine perioodi ajal. Triangel kestis, kuni täiskasvanuks saanud ja politseiuurijaks õppiv poeg Ahto tõstis ühel päeval aastal 1994 isa füüsiliselt välja.

MTÜ Naiste Tugi- ja Teabekeskuse psühhoterapeut Kait Sinisalu ei pea õigeks, et sellise minevikuga inimene teisi nõustab ja veel sellise sildi all kandideerib.

Vaata lugu täispikkuses “Pealtnägijast”!

 

Foto: Raigo Pajula, Postimees

 

Kommentaarid


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'UUModsaddFooterCalls' not found or invalid function name in /data03/virt50799/domeenid/www.uueduudised.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286