Mart Helme: Briti terrorilaine nõuab radikaalset poliitikamuutust

Mart HelmeMart Helme

Laupäeval Londonis toimunud terrorirünnaku järel tuleb Euroopa valitsustel ja avalikkusel loobuda õõnsast mantrast, et me ei lase end hirmutada ja me keeldume end muutmast, vastasel korral kaotavad valitsused legitiimsuse ning avavad tee omakohtule, leiab Mart Helme.

“Euroopa riigid peavad endale tunnistama, et on multikultuursuse väärastunud ideoloogia tõttu importinud miljoneid võõrkultuuri esindajaid, kes ründavad vägivaldselt Euroopa põlisrahvaid. Samas ei võimalda kõikehõlmav poliitiline korrektsus rääkida probleemi olemusest või pakkuda lahendust, tekitades poliitilise paralüüsi. Selleks, et Euroopa rahvaste tapatalgud lõpetada ning vaba ja turvaline ühiskonnakord saaks säilida, tuleb kõigepealt otsustavalt lükata tagasi multikultuursuse ideoloogia ja poliitilise korrektsuse kaanonid,” ütles Helme.

“Tähtis on teha loogiline järelduste rida: terroristid tapavad eurooplasi; terroristid kannavad islami ülemvõimu ideoloogiat; islami terroristid on Euroopasse saabunud immigratsiooni abil. Järelikult on juurprobleem immigratsioon ja tekkida jõudnud immigrantide kogukonnad. Islami terroristid tapavad aina rohkem ka olukorras, kus nad on omandanud mõne Euroopa riigi kodakondsuse ja ühiskondades, mis on nende suhtes olnud sallivad ja avatud. Loosung „me ei lase ennast muuta!“ garanteerib Euroopa islamiseerumise kiirenevas tempos ja kasvavate inimkaotustega põlisrahvale.”

Konservatiivne Rahvaerakond nõuab valitsuselt, et Euroopat tabanud immigratsiooniinvasiooni olukorras tuleb taastada piirikontroll kõigil Eesti piiridel, kaasa arvatud Euroopa Liidu sisepiiridel.

“Valitsus peab rangelt järgima meie immigratsioonikvooti, mida viimastel aastatel on ületatud enam kui viiekordselt. Eesti inimeste turvalisuse nimel on dokumendi esitamine piiril väike ohverdus. Me ei nõustu ettepanekutega niigi suureks paisutatud julgeolekuasutustele veelgi suurema võimu andmist tavakodanike järel nuhkimiseks. See on tee totalitaarsesse ühiskonda. Viimased kaks terrorirünnakut Inglismaal tõestavad, et ka kõige võimsamad luureorganid ei taga kodanike turvalisust, küll aga vähendavad nende kodanikevabadusi. Otsustavalt tuleb asuda lammutama massilist inimkaubanduse võrgustikku, millega seotud korruptsioon ulatub Euroopa poliitilisse ladvikusse,” ütles Helme.

“Eesti valitsus peab Euroopa Liidu eesistumisel keskenduma pseudoteemade asemel immigratsioonikriisile ning sellele, et saavutada illegaalse piiriületuse lõpp ja käivitada saabunud immigrantide tagasisaatmine. Ühtlasi tuleb loobuda ekslikust arusaamast, et kodakondsus määrab inimeste lojaalsuse. On selge, et väga paljud taolised uuskodanikud on tegelikult lojaalsed enda või oma esivanemate päritolumaadele ja islami ülemvõimu ideoloogiale. Euroopa riigid peavad asuma kergekäeliselt jagatud, kuid ebalojaalseks osutunud isikutelt kodakondsuse ära võtmisele ning väljasaatmisele nende või nende esivanemate päritolumaadesse.”

UU

Kommentaarid

2 kommentaari loole “Mart Helme: Briti terrorilaine nõuab radikaalset poliitikamuutust

 1. Marika kirjutas:

  Olen ise Inglismaal.
  Küsimus selline?
  Toimus kontsert Manchesteris, rahvas tuli kokku,
  T-särkidel kirjad ” Armastame Manchesteri” ,
  “Oleme koos tugevad ” jne.
  Mis oleks ōige käitumine? Kas ikka tulla kokku?
  Kes meid kaitseb? Kas rahva kogunemised on ōiged? Mina arvan,et ei ole. Ja ma ei tea, mis on ōige. Kas keegi oskab vastata?

 2. Leo Viller kirjutas:

  Asi on väga lihtne. Alzeeria näiteks pressib Prantsusmaalt 130 – aastase okupatsiooniperioodi eest pidevalt raha välja ja kuna Prantsusmaad on juba pika aja jooksul valitsenud punalillad makaroonid, siis moosib Prantsusmaa seda Alzeeriat nii kuidas jaksab, toob sealt nn pagulasi sisse jne. Lyonis on islamiusulisi näiteks 34%, Pariisis on see protsent veidi väiksem, aga ikkagi arvuliselt 1,7 miljonit. Itaalialt aga pressis 30 – aastase olupatsiooni eest raha välja Liibüa diktaator Gaddaffi. Sellest tegelasest saadi küll lõpuks jagu, aga olukord läks veel hullemaks. Meie kodukootud nn poliitikutel oleks aeg aru saada, et islamistide jagamine ” headeks ” ja ” halbadeks” on täiesti mõttetu, kuna islamimaades ( nii nagu ka nn mustas Aafrikas ) jaguneb rahvastik paljudeks suguharudeks ehk klannideks, kes on harjunud pidama sõda ja seda kõigi teiste vastu. Ehk nagu ütleb üks Somaalia vanasõna – mina ja minu riik oleme kogu maailma vastu, mina ja minu suguharu oleme oma riigi vastu, mina ja minu perekond on oma suguharu vastu, mina ja minu vend oleme oma perekonna vastu, mina olen oma venna vastu

Kommenteerimine on suletud