Merkel hädas protestijatega

Vaatamata peavoolumeedia ja peavooluküsitluste ülikõrgest toetusprotsendist kimbutavad Angela Merkeli valimisesinemesi pidevad vilekoorid, vahelekarjujad ja demonstratsioonid.

Reedel 8.09 loobiti Läänemere rannikule Wolgasti kampaaniaüritusele saabunud Merkeli autot tomatitega, tema kõnesid on sageli segatud mahakarjumise ja vahelehüüetega.

Kohe leiti ka nö süüdlased. Merkeli kristlike demokraatide peasekretär Peter Tauber ütles usutluses ajalehele Neue Osnabrücker Zeitung, et vahejuhtumid on seotud populistliku erakonna Alternatiiv Saksamaale püüetega pääseda esmakordselt föderaalparlamenti.

Protestide tegelik põhjus võib aga peituda kantsleriproua äpardunud migratsioonipoliitikas, mida on hakanud suurte kulude ja oma inimeste unarusse jätmise tõttu kritiseerima koguni sotsid ja rohelised.

AP-BNS- UU

FOTO: Reuters/Scanpix – Alternatiiv Saksamaale miitingulised kannavad loosungit – “Meil on lapsed, sinul ei ole!”

Kommentaarid


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'UUModsaddFooterCalls' not found or invalid function name in /data03/virt50799/domeenid/www.uueduudised.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286