Uus sari “Halloo, Eesti!” hakkab uurima inimeste tegemisi üle maa – alustame pealinnast

Rahvuskonservatiivne multimeediaportaal Uued Uudised toob vaatajate ette uue saatesarja “Hallo Eesti!” esimese episoodi.

Saatejuht Hendrika Näägo ise tutvustab saadet nii: “Sel ajal kui ameeriklased on vallutamas Marssi, on meie oma väike Eesti muutumas aina rohkem asutamata planeedi sarnaseks. Seetõttu haarasime toimetusega mikrofoni, et rännata koos teiega mööda Eesti erinevaid paiku ning saada osa eestlaste muredest ja rõõmudest. Uurime samuti, kuidas saavad nimetatud probleemide lahendamisele kaasa aidata rahvuskonservatiivid, on ju EKRE esindajaid pärast KOV valimisi 2017 lausa 39 volikogus üle kogu Eesti.

Esimeses episoodis viib terane reporter Hendrika vaatajad külla Tallinna Linnavolikogus tegutsevatele rahvuskonservatiividele. Oma mõtteid Eesti elust ja muustki jagavad Helle-Moonika Helme, Urmas Reitelmann ja Wesse Allik. Vaata lähemalt juuresolevast videost.

Kommentaarid


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'UUModsaddFooterCalls' not found or invalid function name in /data03/virt50799/domeenid/www.uueduudised.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286