VIDEO: Nädal Riigikogus: kommenteerib Martin Helme

05.05.2017

Martin Helme teeb kokkuvõtte sel nädalal Riigikogus toimunust. Selgub, et peaminister Jüri Ratas kasutab Taavi Rõivase varasemaid kõnesid pisikeste kohendustega. Väike Eesti abistab usinalt suut Ukrainat, kuid keegi ei tea, kuhu abi läheb ning riigiaparaat tegeleb jätkuvalt Eesti ühiskonnale kahjulike projektide innuka elluviimisega.

Erinevaid teemasid vaadeldes tekib küsimus, et ilmselt on Eesti üheks suurimaks nuhtluseks kujunemas ebamõistlikult suureks kasvanud ametnike plejaad, kes toodavad küll ohtralt kantseliidist ja totrusest kubisevaid tekste, millest kellelgi abi pole, küll aga kahju. Ootamatult võimule pääsenud asjatundmatud ministrid ja lapsnõunikud ei oma mingit sisulist kontrolli oma valdkonnas toimuva üle. Eesti ühiskonna ülesehitamist asendab jõuline peavoolupropaganda, mis iga päevaga sarnaneb aina enam nõukogude ajaga.

Saatesarjas EESTI AEG – Nädal Riigikogus, toome teieni tähtsamad otsused ja ämbrid meie poliitmaastikul ja seda eeskätt läbi rahvuskonservatiivse prisma.

Saatejuht: Urmas Espenberg.

Kommentaarid

Kommentaarid puuduvad

Ütle sõna sekka

Hetkel kommentaarid puuduvad

Sa võid olla esimene, et alustada vestlust.

Sinu andmeid ei avalikustata!Sinu e-posti aadressi ei avalikustata. Samuti ei jagata Sinu andmeid kolmandate osapooltega.