Nädal Riigikogus: võimalus, et jämedaid vigu tegev valitsus 2018 kukub on suur!

Majandusminister Kadri Simsoni möödalaskmistele riigi majanduspoliitikas avaldas umbusaldust lausa 44 rahvasaadikut (jätkamist toetas 49), mis on üks kõige napimalt ministri ametisse jättev umbusaldushääletus Riigikogu taasiseseisvumisperioodi ajaloo jooksul.

Hämmastav küll, aga end rahva ja eriti vaesema rahva huvide eest seisjaks nimetada armastava Eesti vasakvalitsuse silmis on töötav pensionär (keda on 42% e pea tubli pool pensionäride koguarvust) on justkui karistamistväärt “pursui”, kes teenib liiga palju, kellelt tuleb vähemaks võtta ja kes peab olema solidaarne nendega, kes saavad riigilt üksnes pensioni.

Saatesarjas EESTI AEG – Nädal Riigikogus, toome teieni kuumad hetked, tähtsamad otsused ja “ämbrid” meie poliitmaastikul ja seda eeskätt läbi rahvuskonservatiivse prisma.

Saatejuht: Urmas Espenberg

Kommentaarid


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'UUModsaddFooterCalls' not found or invalid function name in /data03/virt50799/domeenid/www.uueduudised.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286