“Nädal Riigikogus”: Sotsid mängisid muretsejaid, ent ise toodavad valitsuses neid muresid

Sotsid mängisid sel nädalal Riigikogus murelikke, justkui hooliksid nad eakatest ja vanuritest. Samas ise valitsuses olles toodavad nad neid muresid.

Paljudele eakatele võis sotside poolt ellu kutsutud arutelu Riigikogus teemal „Kuidas eakana hakkama saada – hoolduskindlustuse loomine?“ tunduda näkku sülitamisena. Seda just viimaste muudatuste tõttu maksuseadustes, kus riik ajas oma käe sügavamale eakate inimeste rahakotti.

Kuna riigi raha kulub kõikvõimalikele hullumeelsustele, nagu Kreeka ja seeläbi Saksa pankade päästmine, Rail Baltic, luksuslikud õukonnapeod jne, siis tuleb leida ilmselt uusi võimalusi, kuidas kätt veelgi sügavamale inimeste tasku ajada ning veeretada riigi kaelast ära kohustused, mis kõrge maksukoormuse tõttu on sinna kuhjunud on.

Eesti hümni seaduse kaitse alla võtmise seaduseelnõu on tekitanud tohutut paanikat ja hüsteeriat, justkui oleks maailma lõpp saabumas. Selle asemel, et Eesti hümn seaduse kaitse alla võtta, soovib valitsus selle mõne reaga sokutada lipuseadusesse — et riigilipu heiskamise ajal Pika Hermanni torni mängitakse hümni, ja kõik!

Alkoholi tootmine ja tarbimine ei paista taanduvat — vaatamata valitsuse väidetele, et nad võitlevad alkoholismi vastu, see hoopis kasvab ja alkoholi müük kolib Eestist välja. Sama on ka juhtunud kütusega, mille soetamine on Eestist Lätti liikunud.

Kõigele sellele on kirsiks tordil mugavus-riigikontrolöri leidmine, kes hakkab edaspidi ilmselt valitsuse raharaiskamiste osas silma kinni pigistama.

Sellest ja kõigest muust vaata lähemalt juuresolevast videost.

Kommentaarid


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'UUModsaddFooterCalls' not found or invalid function name in /data03/virt50799/domeenid/www.uueduudised.ee/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286