Aeg on lõpetada kommunistlikud täieliku võrdsuse ja piiritu vabaduse eksperimendid!

Arvamus,
- Updated
©AFP/Scanpix
Vasakliberaalses Euroopas toimub kommunismi taassünd. Pilt on illustratiivne.

Kui räägitakse info- ja hübriidsõjast, mõeldakse Venemaad, kuid lääne poolt tulevat ja juba siin olevat ajudeväänamist selleks ei peeta.

Esmane näide on muidugi homoagenda, mis töötab oma eesmärkide nimel täistuuridel, aga on ka varjatumaid mõjutuskampaaniaid – näiteks ulatuslik, kuni halani ulatuv võõrtööjõu sisseveo propageerimine. See viimane, mis on käinud läbi nii meediauudistest kui ka kolumnidest, näitab, et tegu pole mitte vandenõuteooriaga, vaid teatud inimesed tõesti töötavad ajude komposteerimise kallal.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kolmapäeval lipsas uudistest läbi kaks põnevat sõnumit – suur osa Eestist olevat asustamata, ja meestel on rohkem varandust kui naistel. Vähemalt esimene neist tundub olevat neutraalne teema, kuid kas ikka on?

Tegelikult istutatakse inimestele pähe teadmine, et Eestis on ruumi küll – nii sisserändajatele kui ka suurtele majandusprojektidele. Siin pole vaja isegi mitte edasisi konkreetseid tegusid, tähtis on juba see, et peadesse jääb mõte Eestist kui ruumirohkest maast.

“Uuring: Eesti meestel on keskmiselt 45 protsenti rohkem vara kui naistel” on juba ilmselgem mõjutus, õhutamaks üha hoogu võtvat naisõiguslust. Kuigi nagu palgalõhegi puhul, on ka selles ERR-i artiklis ära toodud sellise ebavõrdsuse tegelik kujunemine, mille taga pole pahatahtlikkust (mehed võtavad rohkem investeerimisriske, mis on tootvamad, naised aga hoiavad jõukust säästudena, mis toodavad ennast vähem juurde), on terve loo püstitus ikka tulnud soovist näidata, kui allasurutud on naised. Igal juhul saavad feministid sellest tuld juurde.

Lääne liberaalse demokraatia kaaperdanud neomarksism on oma relvaks võtnud kommunismi ehk siis igasuguse hierarhiate lõhkumise ja täieliku võrdsuse kõigi vahel. Kuna see aga tekitaks anarhia, siis nagu kommunismi puhul ikka, peaksid neomarksistid olema need, kes võrdsuse loomist suunavad – ehk siis nemad on ikkagi hierarhias, selle priviligeeritud tipp, teised on allpool, kõik ühevõrdsed.

Olete ju märganud, et ka Eestis on marufeministid, geiaktivistid, inimõiguslased, pagulasabid ja kõik teised sellised ühiskonna puugid võtnud endale õiguse nõuda, suunata, panna paika, ümber kujundada, naeruvääristada, alandada ja lõpuks ka karistada kõiki neid, kes nendega nõusse ei jää. Ise nad õigustavad ennast: me teeme seda ju püha asja nimel, kõigi võrdsuse ja üldise armastuse nimel – mis saab teil selle vastu olla, kui kõik on võrdsed ja keegi ei tunne ennast kõrvalejäetuna? Aga see ju ongi kommunism, millest me üritame juba Laulvast revolutsioonist saati eemalduda!

Neomarksismi üheks relvaks on piiritute vabaduste kultiveerimine – te võite tegeleda mistahes perverssuste, pahede, ihade, nõrkuste ja rumalustega, keegi ei tohi teid selles segada, ja kui segab, siis on see demokraatia-vastane. Seejuures jäetakse kõrvale moment, et nii tekib tohutu hulk egosid, kes hakkavad üksteisega kokku põrkuma – see aga võimaldab protsesside juhtijatel kasutada rahu tagamiseks repressiivaparaati.

Tohutud liberaalsed vabadused hakkavad ühiskonda lammutama ja esimesed, kes selle vastu välja astuvad, on konservatiivid, kes hakkavad anarhismi seadustega piirama – ja siis on hea neid demokraatia piiramises ja totalitarismis süüdistada.

Ebavõrdsust on püütud välja juurida juba aegade algusest ja kõigi võrdsus on olnud miljonite idee, kuid alati on selle elluviimine lõppenud vereojades. Seitset miljardit ei pane ühte jalga käima, tohutu hulk egosid ei haaku, inimesed on erinevad ja hierarhiateta ühiskonda pole võimalik luua – juhid on alati, nii heas kui halvas mõttes. Lõpetame siis uue eksperimendi, millele on pannud aluse veriste kätega neomarksistid, kes on teatepulga edasi andnud vasakliberaalidele. Ainult konservatiivide alalhoidlikkus päästab maailma.

Kommentaarid

One commentOn Aeg on lõpetada kommunistlikud täieliku võrdsuse ja piiritu vabaduse eksperimendid!

  • Avatar

    Orwell Loomade farm vot oli nagu Werne asju just nagid peeglit tulevikust uks tehnikast teine poliit. teemal aga loomade farm tasub see ei aegu kes labi loeb saab aru

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused