Andres Raid: lastepilastus on saamas „euroopalikuks väärtuseks“

Arvamus,
©Scanpix
Inimesed küll protesteerivad, aga ehk saavad lapspruudidki kord “euroopalikuks väärtuseks”.

Meil on kombeks rõhutada ja seda alalõpmata, et meil on Euroopaga ühised väärtused ja me jagame neid jagamatult ehk absoluutselt. Need lobamokad sõna otseses mõttes ei tea paraku klassikalisest väärtusõpetusest midagi, aksioloogia on neile tundmatu ja sellega seoses automaatselt täiesti tarbetu ja isegi vaenulik termin.

Inimene pidi olema see, mida ta sööb miinus see, mida ta väljastab. Euroopa helgematest peadest koosnev komisjon on üleüldise kriisi tingimustes ja üha kasvava toidupuuduse taustal lisanud TOIDU nimekirja ka tõugud-tirtsud ja nüüd jääb vaid oodata, mil doktor Joller annab teada nende erakordsest kasulikkusest nii kõhutäiuse kui ka meelerahu saavutamisel.

Loomulikult jääb publik ootama Evelin Ilvese uut kokaraamatut, milles just uutele toiduainetele pearõhk on pandud.

Üks tendents on veel, millele tuleks normaalse inimese jaoks absurdsena ja täiesti vastuvõetamatuna tähelepanu juhtida.  Lastepilastus ehk pedofiilia on laienemas ja omandamas „uue normaalsuse“ tingimustes täiesti legaalset staatust.

Vihjeid sellele on olnud ka varem (Pedofiilia on ok), kuid nüüd on see asi otsekui paisu tagant pääsenud ja on homme-ülehomme ka siin kohal, selles võib kindel olla ja näis, kuidas meie ühiskond selle alla neelab. Esimesed väärastunud meelelaadiga „nokulaulikud“ lasteaedades on senini ja seda vaatamata ühiskondlikule valdavale hukkamõistule ringi liikumas, kuid need olid vaid maakuulajad.

Äsja võis selle küsimusega otseselt kokku puutuda ja tuleb välja, et pedofiil on ülekohtuselt  lastepilastajale antud nimetus, see võiks hoopis olla „nooremaid ihaldav indiviid“ (attracted to minorities) ja see on kõik normaalne – no mis teha, ta on selline ja tal on selleks õigus!

Ja lõpetuseks üks täiendus ka meie pressis ilmunud teatele selle kohta, et Pariisis sai ahvirõugete nakkuse ka koer. Mainimata jäeti see, et koer elas „mitte monogaamilises kooselus“ olevate meessoost paari „peres“. Meestel oli ka teisi suhteid ja analüüsidega tehti kindlaks, et meestega voodit jaganud koeral oli sama tüvi, mis omanikul…

Kas maksab neid väärtusi, kasvõi vastumeelselt, ummisjalu „jagama“ tõtata?! Äkki jätaks selle valitsuse eelisõiguseks?!

Andres Raid, ajakirjanik

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused