Daniel Mereäär: LGBT hoidub dialoogist teiste ühiskonna liikmetega

Arvamus,
©UU
Rahvuskonservatiivid toetavad ainult üht sobivust.

EKRE Saaremaa Ringkonna esimees Daniel Mereäär kirjutab sellest, kuidas üks vähemust esindav organisatsioon, kes nõuab riigilt raha, ei soovi tegelikult oma tegemisi ühiskonnale avada ja oma ideoloogia teemal avalikult väidelda – nad eelistavad oma propagandat koos ajupestavatega kinniste uste taga teha.

“Eile õhtupoolikul Pärnus oli mul võimalus väisata järjekordset LGBT  propaganda üritust, mis pidi toimuma “Nooruse majas”.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kohal viibisid ka 2 ajakirjanikku, keda ei lastud uksestki sisse, kuigi kogu üritust reklaamiti avalikult paljudes meediakanalites ning igal linnakodanikul oleks pidanud olema õigus seda soovi korral külastada.

Kohale olid tulnud ka mõned EKRE tegevliikmed, kes viisakalt ootasid ürituse algust, kuid üllatuseks olid LGBT inimesed meile hoopis politsei kutsunud, ettekäändel, et meie erakonna inimesed üritavad kuidagi seda üritust saboteerida või selle toimumist takistada.

Tegelikkuses soovisime rahumeelsest teemade aruteludes osaleda ja viia ennast kurssi  asjadega, mida LGBT inimesed meie noortele “õpetavad”. Võimalus selleks aga nulliti ära ürituse ärajätmisega ning meile kutsuti valesüüdistuste alusel politsei.

Mul on aga suured küsimused LGBT organisatsioonile. Kas on kuskil seadustes kirjas, et maksumaksja rahade peal laiutaval LGBT kogukonna üritustel on keelatud osaleda näiteks EKRE liikmetel või ka teistel  kodanikel, kes ei oma vastava organisatsiooniga ühist maailmavaadet?

Miks trambib antud organisatsiooon demokraatia alustaladel, samal ajal nõudes aina suuremat riiklikku toetust ning eirates dialoogi ühiskonna teiste huvigruppidega, näidates üles otsekohest ülbust kogu rahva vastu?

Eilne õhtu tõestas jällegi väga ilmekalt, kuidas kogu LGBT organisatsiooni propaganda on üles ehitatud ainult valedele ning oponente mustates. Nad ei üritagi rahvaga dialoogi astuda, vaid tahavad lihtsalt järjekindlalt riigi rahade toel oma väärideoloogiat levitada.

Üks põhjustest, miks näiteks mina ja paljud teised EKRE liikmed antud teemaga üldse tegelevad, peitub selles, et meil ei ole ükskõik meie noorte tulevikust. Me ei saa aktsepteerida noorte ajupesu seksuaalsuse ja uute nn. perekonna mudelite vallas. Sinna kompotti lisade veel sooneutraalsus ja äärmusfeminism, siis saame kokku ohtliku koosluse äärmusideoloogiatest, mis meie niigi kreenis ühiskonna moraalse kompassi kummuli keerab.

Loodan siiralt, et meie ühiskonnas leidub piisavalt veel arukaid inimesi, kes saavad aru, mille eest rahvuslased võitlevad. Suurim ühiskonna vara on terve mõistus, mille abil me oma noortele saame anda eluterve maailmapildi, lootusrikka tuleviku ning mitte väärideoloogiate poolt lõhutud ühiskonna.”

One commentOn Daniel Mereäär: LGBT hoidub dialoogist teiste ühiskonna liikmetega

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused