Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti meedia – müüdavad mudaõgijad ja sopatootjad

20.11.2022
Prillidega mees Zorro Kanal 2 “Sipelga 14” sarjast. Kuvatõmmis

See, kuhu on välja jõudnud eesti meedia, on võrreldav orgiatesse uppunud vanade roomlaste allakäiguga: tulid barbarid ja puhusid kõik õgardid, loodrid, omasooiharad, pedofiilid ja muud perverdid minema nagu õllevahu kannult. Koos riigiga.

Kahjuks ei saa seda meie allakäinud meediale soovida, sest pealelennanud barbarid pühiksid koos selle rääsunud vahekihiga maamunalt ka eesti rahva. Multikulti programmi raames just sellega tegeletaksegi, aga on veelgi hullemaid ja kiiremaid variante veel rohkem allakäinud väikerahvaste näol, nagu kadõrovlased (see on nüüd rahvus), burjaadid ja teised kõrilõikajad ja vägistajad, kes jäid oma vabadusest ja kultuurist ilma ja seepärast vihkavad kõiki, kel see veel alles on.

Ilmselt ei pea varsti Eesti vallutamisel jõudugi kasutama, sest ilmselgelt ei hakka meie maad kaitsma siin valimisõigust omavad Putini alamad ehk Venemaa kodanikud, kellele kui „meie inimestele“ jättis valimisõiguse reformierakond, vaatamata sellele, et mingil hetkel lubati koos Isamaa rahvusreeturitega see valimisõigus kindlasti peatada. Aga tegemist oli pettemanöövriga ja nüüd sellest isegi ei räägita.

Jah, Vene kodanikud Putini vägedele vastu ei hakkaks, siia pagenud ukrainlased pageksid edasi, sest ega nad selleks oma kodumaalt sõja eest plehku on pannud, et võõra kodumaa eest sõdida. Jäävad ainult eestlased, kes varsti on siin vähemuses.

Aga kas ikka jäävad? Kas Eestis on üldse eestlasi? Viimase rahvaloenduse andmetel eestlasi Eestis ei ela. Mitte ühtegi. Ainult mingid ähmased põliselanikud, kusjuures paljud nendest ei räägi eesti keeltki.

Kui otsustada meie peavoolumeedia järgi, eestlasi Eestis tõesti enam ei ole. Lehed on täis uusmarksistide verejanulisi üleskutseid – igasugused katlad, parised, kiislerid ja roiskunud eesti loomekommuuni eliit, kes oskavad toota ainult monstrumite päid, tünnijoalasid, sittuda purki ja tegema lastele kunstinäitusel oma haisvat tselluliidist striptiisi, hakkasid kaitsma punamonumente. Ja nüüd ründab see seltskond justiitsministrit, kes otsustas puhastada Eestit mälestusmärkidest nendele, kes siinset maad anastasid, kes piinasid, küüditasid, vägistasid ja tapsid kümneid tuhandeid eestlasi.

Ja need tegelased on meie peavoolumeedia igapäevakangelased.

Riigitelevisiooni saade Ringvaade on perverssuste propageerimisega läinud nii kaugele, et peale suuri lõputuid intervjuusid seksuaalse hälbega tegelastega hakati näitama isegi pilte alasti geide ja nende seksuaalaktidega. Siis vastas ERR-i imeliku näoga eetikanõunik, et tegemist on mingi kunstilise väärtusega, mida tulebki näidata kell 19 lastega peredele.

Eesti Rahvusringhäälingu nõukogu liige Urmas Reitelmann nimetas „Ringvaate“ saatejuhte sodomiitideks ja lahkus nõukogust.

ETV jätkas samas vaimus aina jultunumalt ja nüüd tunduvad härra Reitelmanni hinnangud lausa prohvetlikena. Vene Postimees kirjutab: „Viie sügisese õhtu jooksul jälgivad avalik-õigusliku televisiooni vaatajad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tudengite kehastumist transvestiitide show kuningannadeks. Seekord jõudis järjekord Jüri Muttikani.“

Eks see Muttika on alati olnud natuke imeliku näoga, aga kui juba riigitelevisioon on muutunud perverssuste kollaseks kanalisatsiooniks, siis mida oodata teistelt? „Teised“ pakuvad päevast päeva sama kraami, osates inimeste eraelu ja iseärasusi nii pealetükkivalt eksponeerida ja solkida, et tervel inimesel hakkab süda läikima. Kuid need terved jäävad ilmselt varsti vähemusse, nagu ka eestlased Eestis.

Kui inimestele määritakse periooditi päevast päeva pähe Mihkel Raua isikliku elu üksikasju, on tegemist perverssusega, seda enam et tegemist on juba eaka inimesega. See, et vist juba ükskõik mis telekanali igas kolmandas telesaates itsitab ja püherdab diivanil Tõnis Niinemets, nagu tegi ta kukerpalle viimases „Hommik Anuga“ reklaamis, on perverssus. See, et hakatakse peavoolumeedias reanimeerima Marko Mihkelsoni, on perverssus.

Ka see, et meid kogu aeg pikitakse Ameerikas elava Grete Griffini intiimelu üksikasjadega, on perverssus. Buduaar-TV3 avaldas jälle loo sellest tegelasest „Ulmelised fotod: Grete Griffin näitas, kui uhke nende Florida häärber tegelikult on.“

Pildile jäänud mehe suust vajub välja lausa juureni keel, nagu tahaks GG kaasa öelda: jah, vahtige, lollid eestlased, missugune näeb välja meie kassikullatud ööpott koos kogu sisuga… Muret teeb sealjuures see, et mehe keel on kuidagi liiga hele. On’s ta ikka terve?

Kroonika kasutab pealkirjas jälle vene roppusi. Vahel mõtled – kuidas on see võimalik? Et peavoolumeedia lemmikargument konservatiivide vastu on „poetagune seltskond“, ja samas kasutatakse Venemaa kolkaküla poetaguse seltskonna sõnavara, mida paisatakse eestlaste puhastesse kodudesse?

Postimees avaldas oma „teemaveebide juhi, ajakirjaniku“ Kristina Herodese loo „Miks prillidega mehed on parimad“, kus on kirjas: „Kui huvitav mees, nii arukas, kena ja südamlik!» Näen tüüpi esimest korda, pole sõnagi vahetanud, millest selline hinnang? Prillid! Paar aastat tagasi jõudis mulle kohale, et kogu elu on mind köitnud ainult prille kandvad mehed.“

Ma ei tea, mis siis juhtus „paar aastat tagasi“ rahvuslehe „teemaveebide juhiga“ – kas tema kaasal, kui tal seda on, kukkusid mingi väga tähtsa toimingu käigus eest prillid ja „tüüp“ polnud enam tasemel?

Siin mõned pildid prillidega inimestest. Kui näete „tüüpe“ esimest korda, siis ikka torkab pähe, et kõik nad on „nii arukad, kenad ja südamlikud“.

Millest selline hinnang? Prillid!

Peavoolumeedia, voola juba oma lehkavast sisust ja selle tootjatest tühjaks.

Ivan Makarov