( : ) Eesti vabariigi jäänustel jätkuvad ebainimlikud metsikused

Arvamus,
- Updated
©(:)kivisildniku Facebook
(:) kivisildnik

Nagu ma olen varem kirjutanud, toimub eitede juhtimisel alati ja ilmtingimata igasuguseid jõledusi, osundan: “Naisjuhtide kohta võime üldistavalt öelda, et nad kasutavad meetodina jõhkrat administreerimist nagu Gretškina või individuaalset terrorit nagu Spiridonova.”

Kaheksa kuud tagasi võis lihtne lehelugeja arvata, et tegu on nalja, pahatahtlikku norimise või mingi arusaamatusega. No ei ei ole, fakt. Kas normaalne inimene otsib ühisosa Talibani terroristidega, aga just seda teeb meie välisminister. Huvitav kas ta hakkab ka kannibalide ja pedofiilidega ühisosa otsima? Ootame huviga arenguid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Enne terroristidega ühteheitmist juhtus valitsuse haldusalas mõndagi halvaendelist: lakkamatu kommunistlik agitatsioon, dementne kliimasoig ja sooneutraalne vaht suunurkades kuulutasid ette kurja ja see juhtus. Automaaturid ja koerad saadeti peagi rahumeelsete demonstrantide ja muusikute vastu, hambuni relvastatud mehed ja verekoerad saadeti naiste ja laste vastu.

Noorele meeleavaldusel osalenud muusikule Emma Johanna Lepasoole PPA poolt tehtud trahv on õnneks tänaseks kohtus tühistatud. Suur tänu inimõigusi kaitsvale ja põhiseaduslikule korrale kuulekale SAPTK-i meeskonnale, teised kaporatuuririigi vägivalla ohvrid peavad oma häbi ja alandusega kuidagi edasi elama. Vanasorose inimõiguste institutsioonid meid riigi julmuse vastu ei kaitse.

Eesti vabariigi jäänustel jätkuvad ebainimlikud metsikused: käib kujuteldamatu piinamine elektrihinnaga, mis ähvardab suure osa miljoni vaese maa elanikest sõna otseses mõttes kerjusteks teha. Vägivaldne solgisüstimine, terve ja tervemõistusliku elanikonna süsteemne represseerimine, immuunsusdissidentide karistamine, demoniseerimine ja ähvardamine on muutumas genotsiidiks. Äsja teatas tema kõrgeausus Lõhnastatud Pudelihari, et uuest aastast jäävad eneseisolatsiooni suletud mittevaktsineeritud hüvitisest ilma.

See ei ole normaalne, see on sigadus ja alatus päise päeva ajal. See valitsus peab kaduma koos oma lõhnastatud tuhvlialustega. Eesti rahva ja riigi suurimaks julgeolekuriskiks on hetkel tädikesed, varavanad tüdrikud, tädistunud mehed ja eidestunud homoseksuaalid. Kusjuures tädistunud mehed on selle loetelu kõige ebaloomulikum ja närusem osa.

Jube on vaadata, kuidas eidestub kõrge sõjaväelane, kellest oleneb meie riigi parimate pasunakooride saatus ja mingil määral ehk mõndagi veel militaarsemat. Juhul kui kogu kindralstaap on nagu meeseitedest ahvikari, siis on meie olukord kaunikesti troostitu. Õnneks ei sätita militariste kogu aeg televitriini ja probleem ei ole vähemalt silma all.

Ma mõistan, meestel on vasakpankurite ikke all eriti raske. Ennevanasti kapitalismina reklaamitud globaalne orjalaager ei vaja mehi. Uuenev maailmakord omandab iga päevaga enam Hiina kasarmukommunismi jooni, vaadake kasvõi Austraalias toimuvat – ei mingeid õigusi, ei mingeid vabadusi – ühesõnaga arenenud sotsialism.

Globaalne kasarmukommunism vajab ajupestud ja zombilikult kuulekaid orjasid ja sellele ideaalile on kõige lähemal eideke. Ei mingit oma arvamust, ei mingeid pretsensioone ega ambitsioone või situatsiooni analüüsi, vaikselt koristab, vaatab telekat, heegeldab pitsikest, teeb alati sõnakuulelikult, mis kästakse ja keerab südamerahus magama.

Klassik on öelnud: “Kas poliitik, eriti Eesti poliitik, saab olla mees või üldse midagi mehelikku? Sittagi, vaadake mis Toomas Hendrik Ilvesest on saanud. Kunagi pidas ta haaremit ja võttis põlisvaenlase diplomaate vastu laual joogaasendis. See oli tõeline tase, aga nüüd on tast saanud sotside, selle pe+epartei jalanarts.” (Eesti Päevaleht, 25. aprill 2008, “( : ) tädistu, pe+estu või pätistu”.

Käsi väriseb, enam ei julge ju sotside lehtegi tsiteerida, saadavad veel eriüksuse peale. Asjad on läinud kuraditosina aastaga palju hullemaks. Ja ainult hullemaks. Ärmatamine on tühiasi võrreldes 745 000 inimese elu ja tervise ohtu seadmisega, selle üldrahvaliku meditsiinilise eksperimendiga, mille tagant viirastuvad laibavirnad ja ühishauad ja verine kaos.

Ma poleks kunagi arvanud, et ma tahan Ilvese aega tagasi, oli ilus aeg. Oli sõnavabadus, oli liikumisvabadus, inimestega ei tehtud katseid nagu laborirottidega ja mind lasti kohvikusse, kirjandusfestivalidele ja isegi kirikusse. Minusuguse metsalise raamatud ilmusid, ilmusid ka lehelood, sai hullatud raadios ja telekas. Tänaseks on sellest kõigest jäänud helge mälestus.

Kahupäiseid kroonuullikesi vaadates meenub Oskar Lutsu “Kevade” ja puruks lastud saunaaken, katkisest aknast ilmuv rusikas ja mahlakas maakeelne sõim: “Te kuradi hinged! Te tapate inimesi! …põrssakari…” Olukord on igas mõttes sarnane, vohab infantiilne vastutustundetus, laamendamine käib, pilpad lendavad ja elud on ohus. Paraku on ka hukkunuid.

Ometi ei näe ma kompositsiooni sobivat rusikat. Ühelt poolt on muidugi mugav, kui rusikatega ei vehita, aga teiselt poolt nad ju tapavad inimesi. Mõnitavad inimesi, valetavad hommikust õhtuni ja kui pimedaks läheb, on elektrihind teinud järjekordse rekordi. Nad teevad seda meelega, nad ei saa olla nii rumalad, kui nad välja paistavad. Ja isegi kui on, siis tuleb kohaldada üht populaarset vanasõna – loll saab kirikus ka peksa. Meie kirik on kohalikud valimised ja seal tuleb lolle, vaenlasi, lurjuseid, eidekesi ja reetureid halastamatult materdada. See põrssakari ei tohi saada mitte ühtegi häält. Iga hääl valitsevale režiimile toob kaasa ohvreid, inimlikku kannatust, vaesust, häda ja viletsust.

Ärgem unustagem, et see roojane bande oskas nurgataguses oopiumisõjas paljasjalgsetelt talupoegadelt pähe saada. Nad naudivad seda. Nad lihtsalt peavad valimised kaotama. Dementne surmakultus tuleb maa pealt pühkida. Igaveseks.

( : ) kivisildnik
Pärnus
17.09.2021

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused