Eesti vabaühendused kaebasid oma riigi peale

Rubriik Arvamus On
- Updated
Vabaühenduste mured inimõiguste alal.

Eesti vabaühendused esitasid ÜRO-le inimõiguste olukorra variraporti, mis laias laastus tähendab kaebamist oma kodumaa peale.

Selles pole ka midagi imelikku, sest kaebajate seas on sellised ideoloogilised ühendused nagu Eesti Inimõiguste Keskus, MTÜ Oma Tuba/Feministeerium ja Eesti LGBT Ühing.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Teemade seas, millega see seltskond rahul pole, on alaealistele psühhiaatrilise abi kättesaadavus, vaenukõne kriminaliseerimine ja naiste koormuse leevendamine mitteametlike hooldajatena. Need räägivad enda eest.

Tasub ära märkida, et psühhiaatriline abi on juba arstlik sekkumine ja tõenäoliselt tahavad eelnimetatud vabaühendused seda, et alaealised ei peaks sellisel puhul lähedasi, eriti vanemaid, kaasama. Miks vabaühendused aga seda soovivad – ilmselt selleks, et anda noortele võimalus vanemate teadmata sugu vahetada.

Vaenukõne kriminaliseerimist pole mõtet kommenteeridagi, see on iga vasakliberaali unistus. “Naiste koormus mitteametlike hooldajatena” lõhnab väga feministlikult, kuigi pole üheselt mõistetav, mida nad omatubalased selle all silmas peavad.

Mais 2021 toimub ÜRO inimõiguste nõukogus kolmas korraline ülevaatus, kus rahvusvahelisel tasandil hinnatakse Eesti riigi tegevust inimõiguste tagamisele ja kaitsmisele. Ülevaatuse aluseks on omavahel sõltumatud aruanded, kirjutab BNS.

Ilmselt otsustasid Eesti vasakliberaalsed ühenduse anda oma panuse Eesti maine hävitamisele, sest midagi positiivset Eestist nad kohe kindlasti ei kirjuta.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused