Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Eesti valitsus, pange Kiik tööle! Peatage ahvirõuged!

24.05.2022

Ahvirõuged on järjekordne pandeemilisele levikule pretendeeriv viirus. Ja kuigi on laekunud ka mõnede meedikute rahustavaid arvamusi – et loodetavasti uut pandeemiat siiski ei tule – tuleb politiseeritud meditsiini avaldusi globaalsetest probleemidest võtta teatud skepsisega, eriti hiljutisi kogemusi arvestades.

Esimene ahvirõugete haigusjuht kinnitati Euroopas 7. mail inimesel, kes naasis Inglismaale Nigeeriast. Tänaseks on teatavasti haigestunud kümned, tõenäoliselt siiski sajad eurooplased.

Suurbritannias UKHSA (haigekassa) on rõhutanud, et hiljutised juhtumid riigis olid valdavalt meeste seas, kes tunnistasid end geideks, biseksuaalideks või meestega seksivateks meesteks. Sama on rõhutatud ka ETV uudistesaadetes. Haiguste ennetamise ja tõrje Euroopa keskuse andmete kohaselt on Ühendkuningriik teavitanud seitsmest ahvirõugete juhtumist inimestel, põhiliselt omasooiharatel meestel. Neid on nüüd eestlaste paradiisis Hispaanias ja teisteski riikides.

Kui Eestis seni ei tohtinud teise mehega seksuaalsuhtes olnud homomehed enne aasta möödumist pärast viimast suguakti doonoriks olla, siis Põhja-Eesti Regionaalhaigla verekeskus leevendas just neid piiranguid: verd saab selline mees loovutada kõigest nelja kuu möödudes hetkest, kui oldi sugulises kontaktis teise meessoost isikuga. No leidsid ka aja leevendamiseks…

Kuna tegemist on äärmiselt võika ebameeldiva nakkusega, siis EV valitsusel on viimane aeg võtta ette ennetavad meetmed, aga mitte pärast maadelda kohutavate tagajärgedega.

Kaja Kallase valitsuskabineti loogika kohaselt peaksid kõik geid hakkama kandma ühiskondlikult kasutatavates kohtades maske ja nendele mõeldud üritused, igasugused praidid peavad ära jääma. Potentsiaalseid kandjaid ei tohi lasta massiüritustele – kontsertidele, teatritesse. Jah, see on julm, aga kas siis kõigi elanike vastu rakendatuna ei olnud? Kõik välismaalt Eestisse saabunud geid peaksid läbima karantiini kodudes ja vaktsiini leiutamisel olema sundvaktsineeritud. Või muidu jäävad tööta, nagu paljud meie politseinikud, medtöötajad ja sõjaväelased koroona puhul. Ja kui tulevad protestima, siis meil on juba kogenud eriüksuslased ja koerad.

Meie ei saa ju seksuaalvähemustest vähem hoolida, kui kõigist teistest.

Pandeemia ohu ajal tuleb vältida igasugust homoseksuaalseid suhteid pealesuruvat propagandat, eemaldada reklaamidest suudlevate meeste kaadrid. Välja arvatud juhul, kui tehakse üle-eestiline reklaamikampaania, mis sarnaneks sigaretipakkidel kujutatavate pildikestega, kus on vähist puretud kopsud ja muud õudused. Ahvirõugete puhul tuleb lihtsalt kõrvutada pildid omasooiharatest meestest ja kohutavatest punnidest inimese kehaosadel.

Ja kindlasti tuleks ajutiselt blokeerida kõik viimase Eurovisiooni videosalvestused. Osad juba seal olid kuidagi mummulised.

Uus pandeemia tuleb peatada eos. Meie homoseksuaalide elud loevad. Ja teiste omad ka.

Ivan Makarov