Ei rida, ei sekundit! Varga koht pole meedias!

Arvamus,
©Scanpix
Meedia võiks näidata “Stopp” igasugustele aututele tegelastele. Pilt on illustratiivne.

Sotsiaalmeedias väga tuntud Harri Kingo kirjutab nördimusega sellest, et prokuratuur ei võtnud menetleda sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks Indrek Tarandi vastu, kes omastas paljude inimeste annetatud raha.

“See on ühtaegu kurb, vihastav, aga ka naljakas uudis. Meie õiguskaitseorganid on kas iseennast täiesti sassi oma juriidikaga mõtelnud… või on nad tõesti hämara süvariigi käepikendus ja käpiknukk. Kolmandat võimalust ma ei näe.

Sellist õiguslikku absurdi kohtab isegi meie riigis harva! Tarand oleks pidanud olema kohtu all juba selle eest, et ta tõkestas vägivaldselt avalikku miitingut. Ta ei läinud kohtu alla. Ta peaks olema praegu varastamise eest kohtu all. Aga ta on õige mees edasi.

Hea pool asjast on see, et ega Tarandi maine sellest ei parane. Tarand on varas, kes varastas ära tavaliste, lihtsate inimeste annetatud raha. Varastas kogu rahva silme all, mõnitades veel seda, kelle rahakotist ta selle annetatud raha ära varastas.

Meedia peaks Tarandit siitmaalt boikoteerima. Absoluutselt. Mistahes väljaanne, mis Tarandile, tema arvamistele või tegemistele kas rea oma veerust või sekundi oma eetriajast pühendab, pole minu silmis parem kui Tarand ise. Selle segase inimese promo peab lõppema.

Las see inimene jääda minevikku. Jäädavalt. Meil ei saa olla vargaga sama tee. Vargale pole kohta meie meedias.”

Toimetuselt: Uued Uudised kavatsevad puhtalt profülaktilistel kaalutlustel Indrek Tarandi sigatsemisi edaspidi siiski kajastada – et inimesed teaksid, milline tegelane nende seas liigub.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused