Helle-Moonika Helme: globaalne uusmarksistlik seltskond on võtnud endale õiguse kuulutada vägivald heaks

Arvamus,
Helle-Moonika Helme

Riigikogu liige Helle-Moonika Helme (EKRE) kirjutab oma järjekordses Delfi poliitkolumnis, et liberaalid ja neomarksistid on maailma liigestest lahti rebinud, kuid usub, et lõpuks pääseb ikkagi terve mõistus võidule.

„On muutunud asjade, sõnade, isegi liigutuste ning pilkude tähendused. Kõike võidakse tõlgendada kuulaja või vaataja positsioonist lähtuvalt ja täiesti teisel viisil, kui me siiani oleme harjunud,“ kirjutab Helme sellest, et hea ja halb on vahetanud kohad. „Kui siiani olime teadnud ka meie, et märatsemine, lõhkumine, rüüstamine ja tapmine on halb ja sellised teod on hukkamõistu väärinud, siis viimaste nädalate jooksul on ses osas kõik muutunud. Globaalne uusmarksistlik seltskond on võtnud endale õiguse kuulutada eelmainitu heaks, kui see täidab tegutsejate seatud õilsat eesmärki. Näiteks võrdsuse sildi all kellegi ülemvõimu likvideerimine.“

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nii kirjutab ta: “Liberaalidele on omane, et kui nemad on näiteks võimust ilma jäänud, siis tuleb hakata lamenti lööma ja lärmama, õiendama ja protesteerima. Mõisted ja asjade tähendused tagurpidi pöörata. Külvata segadust ja lahkhelisid, lõhestada ja valetada.“

Helle-Moonika Helme lõpetab oma kommentaari sõnadega, et liberaalid ja neomarksistid võivad ju üritada meile oma tagurpidi prille ette toppida, aga varem või hiljem saab terve mõistus absurdsusest võitu.

16 commentsOn Helle-Moonika Helme: globaalne uusmarksistlik seltskond on võtnud endale õiguse kuulutada vägivald heaks

 • Avatar

  Mitte poliitika ei ole rõve, räpane ega jne. vaid osa inimesi on sellised ja nad püüavad külvata enda huvidest lähtuvaid seisukohti ehk minna oma võimu nimel üle laipade. Tegelikult on need inimesed oma ego, mitte rahva teenistuses ja kõlbmatud juhtpositsioonidele. Kuna nad aga oskavad hästi teeselda ja valetada endast toreda inimese mulje jätmise eesmärgil, siis lihtsameelsemad valijad ei tunne neid ära. Vahel on tegu ka lihtsalt psühhopaadiga, mis on juba diagnoos.

 • Avatar

  See on ainult välismaal nii, seal elavad väga rumalad inimesed.

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  “liberaalid ja neomarksistid” keegi võiks täpsustada missuguses teoses Marx idealiseerib omasooiharust ??
  On alanud suurte muutuste aeg ja maailmal läheb veel aastakümneid tõsist kaklust,verevalamist jne.kui lõpuks eralduvad terad sõkaldest mis on määratud hävimisele.
  Seniks soovitan lihtsatel,täie mõistuse juures olevatel inimestel võtta asja rahulikult-teha tööd,kasvatada lapsi ja tunda elust rõõmu !

  • Avatar

   Omasoo iharus on vaid tööriist agenda kehtestamiseks mitte eesmärk omaette. Seega Marksistid kasutavadki seda, et saavutada oma eesmärke. Omasoo iharad on kas ise lollikesed kellega manipuleeritakse või siis on nad kaasosalised.

 • Avatar

  Poliitika on alati olnud räpane, aga selle räpaseks tegijaid on ka alati paljastatud.
  Praegune “opositsioon” (mis tegelikult pole opositsioon, vaid jätkab 17 aasta jooksul enda poolt paika pandud ametnike abil valitsemist!) külvab ülbelt, küüniliselt ja kiuslikult segadust ja kahjustab sellega Eesti riiki ja eesti rahvuslikku ühiskonda. On küüniline, kui nende õigustamiseks tuuakse vabandus, et poliitika ongi rõve, räpane ja verine. Kui on alati olnud verine, kas siis peaksime hakkama uuesti verd laskma?…

  • Avatar

   Kuule! Praeguse valitsuse kaks parteid on oravatega sarnased nagu kaks tilka vett! Kui EKREt poleks, oleks kõik täiesti vanamoodi, olgu seal siis Kesk, Oravad, Nisamaa või Sotsid! Üks praht kõik! Globalistidest liberite pesa!

  • Avatar

   Aga oma viimases lauses oled sa muidugi tõele lähedale jõudnud. Aamen!

 • Avatar

  Andres, poliitika on rõve, räpane ja verine, kui seda on poliitik, kes selle välja töötab ja ellu rakendab…

 • Avatar

  “Mind on vasakpoolsest, liberaalsest liikumisest välja heidetud, ma pole enam selle osa”, pihtis üleeile Åsa Linderborg, kommunist, kes üle 20 aasta Rootsi mõjuka lehe Aftonbladet kultuuriosakonna juht oli.
  Åsa on olnud üks tulihingelisemaid võitlejaid uue, “liberaalse” maailmakorra eest, kuulsa arvamuskoridorori loomisel üks võimukamaid ülesehitajaid.
  Svenska Dagbladeti reportaažis raputab ta endale tuhka pähe ja tunnistab, et osales aktiivselt poliitiliselt korrektse arvamuskoridori loomisel. “Mul küll natuke hinges kriipis, kuid kõik ajalehes osalesid selles, mina ka”.
  Ta tunnistab, et ta ei lasknud läbi ühtegi artiklit, arvamust, mis kultuurmarksismiga ja “poliitilise korrektsusega” kokku ei käinud. Arutelud migratsiooni, rahvuse, integratsiooni jms üle olid keelatud. Paljude teemade käsitlemine oli tabu. (muuseas – on seda siiamaani). Samal ajal eitas ajaleht PK arvumuskoridori olemasolu aktiivselt.
  Oma võimu kasutas daam teisitimõtlejate ja kriitlste küsimuste esitajate pihustamiseks populaarse ajalehe abil. Karakterimõrvad, mustamiskampaaniad jne on nõudnud mitmegi inimelu, hävitanud karjääre ja efektiivselt sulgenud rahva suu.
  Åsa ülestunnistus, pihtimus, suurema jao rootslaste jaoks kõlab võltsilt- “kõik tegid, mina läksin ka teistega kaasa”.
  Kui inimene on aastakümneid valetanud, mida ta järgmisena valetab? Küsivad paljud.
  Või ärkas inimesel 52 aastaselt järsku südametunnistus?
  Hullus Rootsis aga jätkub. Eile keelas Rootsi riiklik ringhääling ära sõnade eskimo ja indiaanlane kasutamise.
  Paljud teised sõnad on juba keelatud, ja neid tuleb juurde kui Vändrast saelaudu.

  • Avatar

   Rootslastel endil pidi selline ütlus/ vanasõnagi olema: “Üks kord reetur – alati reetur !”

   • Avatar

    Pole seda vanasõna kunagi rootsi inimeste suust kuulnud. See ütlus on vana ja käibel paljudes riikides, Rootsis aga paraku mitte. Rootsis on reeturlus, valetamine ja pealekaebamine pigem midagi positiivset.
    Enamus kuritegudest avastatakse tänu anonüümsete kaebajate vihjetele. Eelkõige kehtib see naabrite ja tuttavate peale kaebamises, tihti bagatellide peale või ilma tõsise põhjuseta. Rootsi inimene on palju aastakümneid koolitatud riigitruuks, usaldama riiki. Ligi sada aastat valitsenud sotsid on lubanud pudrumägesid ja tänu mõnekümne aasta pikkusele heaoluriigi eksistentsile, on rahvas lahkelt kogu võimu sotsidele jätnud.
    Osa inimesi hakkab alles praegu taipama, kuhu see viinud on, osa on siiani pimedad.
    Ligi 4 miljonilises sisserännanute armees valitsevad aga hoopis teised arusaamad ja kombed.
    Kaebamine lõpeb tavaliselt püstolilasu, pommi, noa või granaadihaavaga, tihti surmavaga.
    Seetõttu ei suuda politsei ka valdavat enamust rasketest kuritegudest lahendada ja mõrtsukad tegutsevad edasi.
    Seevastu tabatakse palju kurjategijaid, kes oma rõdu 20 cm lubatust laiemaks ehitanud, auto valesti parkinud või “vihaknelejatest” pensionärid, kes röövijate ja kallaletungijate peale vihased on.

  • Avatar
   Henri Ollevalaja

   Kes kontrollib meediat ja mõjutab masse põhjamaades ning Baltikumis !? “reede, 16. detsember 2016 Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendi saadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi. Rootsi Demokraatliku partei liige ja parlamendi saadik Anna Hagwall astus oma kohalt tagasi ja keelati uuesti kandideerimast peale seda kui ta avaldas info sellest, kes kontrollib Rootsi meediat. Nimelt tuleb välja, et “Bonnieri Grupp” omab suuremat osa Rootsi väljaannetest. Numbriliselt siis jaguneb nii: 96 raamatukirjastusfirmat, 42 äri ja börsi ajalehte, 105 interneti uudiste lehte, 9 filmi produktsiooni kompaniid, 176 erineva ajakirja välja- andmist, 23 suuremat ja peamist ajalehte, 33 telekanalit ning veel 33 “muud” meediaväljaannet Põhimõtteliselt domineerivad nad kogu Rootsi meediat. KUID sama grupp tegutseb ja omab suurt mõju ka Taanis,Soomes, Saksamaal, Inglismaal ja ka BALTIMAADES! Firmad, mille kaudu omatakse enamust: LNK Rootsis, Alma media Soomes. Läbi Alma media kontrollitakse MTV3 ja SubTv kanaleid.Rootsis on TV4 nende oma. TV4 juhib Jan Scherman ja tema tütar Clara Scherman (juudid) Soomes on nende kontrolli all Iltalehti ja Kauppalehti ning nende oma on trükikoda Lehdentekijät mille kaudu ilmub 40 erinevat ajakirja. Soomes on ka 5 maakondset, 15 kohalikku ja 9 vaba ajalehte nende omandis. Nad on ka Baltic News Service (BNS) omanikud. Aga kes nad siis on? Nimi Bonnier on neil võetud hiljem, nende originaalne perekonna nimi oli Hirschel. Peale juutidest Bonnieri grupi on Rootsis ka selline mees nagu Peter Hjörne (päris nimi Kaplan. Juut), Göteborgs-Posten omanik ja peatoimetaja. See on Rootsis suuruselt 4 ajaleht. Lisaks paljudele kohalike ajalehtede omamisele on ta suurosanik “Liberala tidningars konsortium” e. Liberaalsete Ajalehtede Konsortsium. Ta on mõjuka juudi Per Gyllenhammer (endine juht firmas Volvo) õepoeg. Bonnier ja Hjörne omavad vastavalt 30% ja 10% Tidningarnas Telegrambyrå (Rootsi uudiste keskagentuur), millest enamus riigi ajalehti oma info ja uudised võtab. Robert Aschberg (juut) on kompanii nimega Strix Television omanik, kes teeb saateid kõigile suurematele aga eelkõige just TV3-le. Roberti emapoolne vanaisa oli pankur Olof Aschberg, kes rahastas bolševikest juutide revolutsiooni Venemaal, mille käigus tapeti kümneid miljoneid inimesi. Rootsi suurima ajalehe Aftonbladet peatoimetaja on juuditar Helle Klein, kes on kunagise Stockholmi pearabi Gottlieb Kleini tütar. Helle isa Ernst Klein on ka mõjukas tegelane meediamaailmas, olles kunagi suuruselt 9-nda ajalehe Östgöta Correspondenten peatoimetaja. Arvestades seda, et Rootsis elab umbes 20 000 juuti e. 0,2% kogu rahvastikust on nad enda kätte koondanud tugeva massimõjutuse ja propagandarelva. See jutt siin peaks ka meie meedia sõltuvust ja kallutatust tõestama. Sest ka meil on neid Bonnieri auhinna kandidaate päris palju. Meie meedia on kindla kontrolli all ja me kõik näeme mis Rootsist saanud on.”

   • Avatar

    Jah, Rootsi on oligarhide maa, kus korruptsioon on institutsionaliseeritud. Paraku pole teps mitte kõik neist juudi päritolu. Suur osa riigi BNPst tuleb nende ettevõtetelt. Võimsaim oligarhperekond neist omab kontrolli telekommunikatsiooni üle 184 riigis, paljudes ka kontrolli elektritootmise-varustamise ja kaevanduste üle. Kõik need andmed on avalikud. Ka Goole jt omavad datahalle Rootsis, kus meie vestlus ilusasti säilitatakse.
    Olulisim kõigist on aga, et monetaarne süsteem on eravalduses ja selle juhtida.
    Kes istub valitsuses on teisejärguline, otsustab see, kel on võim raha üle.
    Et paljud veel seda taibanud pole, on kurb.

 • Avatar

  Helle-Moonika, poliitika ongi rõve, räpane ja verine. Oli seda eile, on täna ja on edaspidigi.

  • Avatar

   @Andres – poliitika EI PEA selline olema. Selliseks on ta teinud teatud poliitiliselt etniline huvigrupp.
   Nende huvi on kehtestada “marxismi-bolsevismi” sildi all oma klanni absoluutne ülemvõim.
   Aga kuna “sogases vees on hea kala püüda” siis annavad nad oma parima, et poliitika selline oleks.

  • Avatar

   Teie ei ole mees, vaid räpane argpüks! Mees ei solva daami ja ei pruugi vääritult oma suud!
   Kus Teie kombed on argpükslik kõntsavalaja!? Minge nurka ja häbenege!
   Kahju, et ei ole enam muistsed ajad: ma kaksaks mõnuga maha Teie Pika Keele, ilmselt koos seda sisaldava peaga, Teile täiesti mittevajaliku organiga. 🙂
   PS Kas Teil jätkub julgust seda pr Helmele ka näkku öelda? Aga vaevalt, sest Teie, mu Mittehärra olete lihtsalt argpüks ja kiunuja! Punkt.

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused