Henn Põlluaas: kelle eest tahab valitsus Eestis juute kaitsta?

Arvamus,
Henn Põlluaas

Valitsus kavatseb juudikogukonna kaitsmiseks moodustada antisemitismiga võitlemise töörühma. Riigikogu EKRE fraktsiooni esimees Henn Põlluaas ütleb, et loomulikult tuleb kõiki rahvusi kaitsta tagakiusamise eest, kuid ta küsib samas, kelle eest neid kavatsetakse siin Eestis kaitsta ja mis see kõik maksma läheb?

Henn Põlluaas: „Eesti vabariigis ei ole kunagi ei juutide ega teise rahvuste tagakiusamist olnud. Enne sõda kanti Eesti juutide kuldsesse raamatusse, sest erinevalt paljudest teistest riikidest siin neil mingeid probleeme ei olnud. Juutidele oli antud kultuuriautonoomia, neil olid kõik õigused võrreldes teiste kodanikega ja mitte keegi neid ei diskrimineerinud.

Täpselt sama on ka tänases Eestis. Nad on täpselt sama lugupeetud ja võrdväärsed kodanikud nagu kõik ülejäänud. Ka politsei ja piirivalveameti silmis puuduvad meil viha- ja antisemiitlikud kuriteod. Miks peaks valitsus neid siis kuidagi eristama teistest siinsetest rahvustest ja kelle eest peab neid ikkagi kaitsma?

Kas tõesti arvab valitsus, et eesti rahval, kes on ajaloos samamoodi kannatanud nagu juudid, on nende vastu mingid kurjad plaanid? Sellise töörühma moodustamisega annab valitsus tervele maailmale teada, justkui mingi probleem siiski oleks.

Küll aga tekib probleem, kui valitsus jätkab oma globalistlikku avatud uste poliitikat ja laseb Eestisse tekkida veelgi suurearvulisemal moslemikogukonnal. See on tekitanud sügava probleemi ja juutide tagakiusamise kõikides neis Euroopa riikides, kus moslemeid on massiliselt vastu võetud. Ainuüksi Prantsusmaalt on seetõttu Israeli põgenenud kõvasti üle kümne tuhande juudi ja alailma kuuleme uudiseid, kuidas mõnes Euroopa riigis on nende sünagooge süüdatud või neid muul moel ahistatud. Kasvõi Rootsiski.

Kas sellise olukorra tekkimist valitsus plaanibki? Selle valgusel, et koalitsioon on otsustanud algaval nädalal tagasi lükata EKRE esitatud välismaalaste seaduse eelnõu, mis on esitatud massiimmigratsiooni ja võõrtööjõu vohamise takistamiseks, on kõik võimalik.

Siis vajavad nad küll kaitset, kuid sellisel olukorral ei tohi lihtsalt tekkida lasta. Siis vajavad moslemiäärmuslaste ja terroristide eest kaitset kõik meie inimesed. Kas siis hakkame juba uusi töörühmi asutama? Tark õpib ikka teiste, mitte ainult enda vigadest. Eriti kui neid enam tagasi pöörata pole võimalik.“

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused