Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Henri Kozlov: Homopromo seiklus

05.01.2016
pilt

Üldiselt oleks kogu geiluse seadustamise vastu mitmeid argumente lagedale tuua – nii palju, et nendest võiks lausa raamatu kokku kirjutada. Paraku bestsellerit sellest ei saaks, kuna EL moekoolituse saanud emo-humanist, kes elab oma vääramatus õnnemullis, ei saaks sellest nagunii aru ja peaks seda mitmeid kordi hullemaks ketserluseks kui Hitleri „Mein Kampfi“. Seega tuleb mul keerukast filosoofiast loobuda ja jääda igale ilmamaa lapsele mõistetava lihtsuse juurde.

Kuna pole olulist vahet, kui argumenteeritud juttu ka kirjutada, siis leidsin, et ei saa olla peaminister Rõivasest ja president Ilvesest kuidagi kehvem jorss – võib ju samuti rahva lõhestamisest vabalt mõnu tunda… käkitegu minusuguse headuseingli jaoks. Niisiis otsustasin, et ei hakka võimuritest kubjastega tühja tülikaigast enam keerutama ega vaeseid lambaajusid igavate teadusfaktidega pikalt praadima. Hakkab veel mõni armsake koledasti mõtlema, see ei oleks avatusemantrale mitte tervislik. Seega valmistan EL sallivusekarjale hoopis rõõmu ja aitan liivajooksnud homopromo seiklustel edasi areneda. Aga kuidas seda teha, mõtlete kindlasti teie? Väga lihtne – see on siil Priidikulegi selge.

On teada kuidas eriti mõttetutel poliitikutel ja nende valijatel meeldib kavalat häma ja demakooki nämmutada. Nad tarkpead vist kõik arvavad, et see ongi tõeliselt pädeva poliitiku tunnus. Mulle isiklikult selline klounaad ei istu ja ise selles valdkonnas nii osav ka pole, seega asun pikema mulata otse asja kallale. Nimelt jõudsin arusaamisele, et suurte humanismisõprade peamiseks nõrkuseks on ÕNNEARGUMENT. Kogu nende maailmavaate essents põhineb uskumusel, et kõikidel inimestel on võrdne õigus õnnele, kui vaid sealjuures kõrvalisi isikuid otseselt ei kahjustata. See on küll absurdselt kaunis ideaal, aga miks elu ei võiks olla absurd, kui see teeb kõiki võrdselt õnnelikuks? Mis Jumalal küll viga on, et ta ise pole selle peale tulnud? Jebib siin oma karmi Universumiga juba 14 miljardit aastat ja ikka ei saa veel sotid selgeks.

Seetõttu nüüd toetangi armsaid vapraid EL humaniste – parandame kõik jumalate vead ja ühiselt saame looduse tegematajätmised ka korda, hurraa! Riigiseadused teeme juba nii nagu meie, vabad inimesed, ise tahame ja heaks arvame. Olgu siis lõpptulemus kui absurdne tahes. Nüüd tähelepanu, järgmine avaldus lajatab isegi esipioneer Lobjakale pika puuga! Mul on üks tõeliselt liberastlik masterplaan varuks, kuidas päeva pealt saaks kõik emonistid rahulikult remonditud. Nimelt, iga inimene võib ise vastavalt oma soovidele teha 6 riigiseadust nii, et see muudaks teda õnnelikumaks, kuid sealjuures ei kahjustaks kedagi teist. Ja eriti vahva on asja juures see, et mingeid tüütuid solvavaid debatte pole vaja mahapidada. Kuid niipea kui mingi soovitud tegu kedagi kõrvalist diskrimineerib, siis see võetakse seaduseloomest kohe maha. Sedasi tuleks Eestisse päevapealt ligi 6 miliooni seadusepügalat juurde… mis saab olema megavõimas reformatsioon, ma ütleks! Inimõiguste osas teeksime kogu ülejäänud maailmale nagu nipsti silmad ette. Lihtne, loogiline ja kaastundlik pealekauba – „fair enough“?

Niisiis, tõelised liberaalhumoristid, ärge kartke enam, pole aega kõhklusteks! Polügaamia, intsest, frukto-pedofiilia, nekro-kannibalism, hierophilia, ophidicism jne. – armsad vaimsed rikkused pole kuidagi hullemad kui homondus, kui need toimuvad vaid vabatahtlikult, nagu uusdemokraatias kombeks. Kui kõik saab ilusti legaliseeritud, küll siis looma- ja lastekaitsjad ka rõõmustavad. Miks panna vaenukäsi ette, kui see imerohi teeks vaid kõik väga häpiks? Kui tahad, sõlmi kooselu kasvõi oma parema ja vasema kämblaga, kui see sind tingimata õnnistab. Geilus on võrreldes igasuguste teiste soovunelmate või tungidega täpselt samaväärne. Palju õnne, tänu teile saime sellega ühiselt hakkama! Olgu siis juba kõigi vabad õigused meie kaasaja traditsioon ja tuleviku konservatsioon. Geimen.

Isiklikult minu eriti altruistlikud soovid oleks, et juba homme võiks inimesed abielluda kasvõi coca-cola, põhjapõtrade, päkapikkude, lumehelbekese, jõuluvana ja vanaema kootud jõulusokiga. Kas kellelgi on probleeme? Ei ole. „Happy new year“ siis kõigile, igatahes nalja saab nabani ja paluks enam eimingit heitimist! See ongi põrgu-paradiis ühtses absurdi armastusekatlas.

PS: Kui me seitsme viimse katku kätte pole ennem ärlõppend, siis võrdsuse mõttes praktiseerime 6-e aasta pärast juba jumalikult konservatiivset põhimõtet. Halleluuja.