Ideoloogiliste MTÜ-de riigitoidult maha võtmine on normaalse riigi jaoks möödapääsmatu

Arvamus,
- Updated
©UU
Rahvuskonservatiivid toetavad ainult üht sobivust.

Kui Indrek Kiisler kutsus hiljuti ERR-is mehe-naise abielu seadustes fikseerimise osas aega maha võtma, siis oli tegu kas naiivsuse, või usutavamalt võttes puru silma ajamisega – neis põhimõttelistes küsimustes ei tule rahu nagunii.

Seda näitavad ka kommentaarid lugude all, mis käsitlevad rahandusminister Martin Helme ja sotsiaalminister Tanel Kiige vaidlusi – paljud inimesed pole nõus, et seksuaalvähemusi ja ideoloogilist võrdõiguslust toetatakse maksumaksja rahaga.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hea kokkuvõtte teeb Mats Õun: “Teema on lihtsalt selles, et pikka aega punutud (finants)võrk rebeneb. Aastakümneid on LKGB seltskond tõusvas joones oma tähtsust ja kandepinda nii ühiskonnas kui riiklikel tasanditel kasvatanud ja kindlustanud. Nüüd äkki on kogu senine punnitamine ja pressimine kokku varisemas. See paneb raevust värisema ja vihast kriiskama. Raha on ju aktivistidele peamine. Lisaks muidugi pidev propaganda alaealiste hulgas, et enda koorekihile toetajaid juurde treenida. LKGB on osa äärmusvasakpoolsest poliitilisest skenest, mitte mingi õnnetu vähemus, keda pidevalt kiusatakse. Nad ise kiusavad igal võimalikul juhul uskudes, et on juba saavutanud karistamatuse staatuse.”

Ülla Vähk tõi oma arvamusloos välja selle, et geiagenda on projekti kohaselt raha soovinud: 1) lobitööks poliitikakujundajate seas; 2) LGBT+ materjalide koostamiseks ja koolituste läbiviimiseks, koostööks haridusvaldkonna spetsialistide ja haridusasutustega; 3) LGBT+ sisu loomiseks meediale jne. Sellest reast on kohe näha, et raha läheks oma tegevuse laiendamiseks, mitte “õnnetute” abistamiseks.

Paljud kommentaatorid on juhtinud tähelepanu sellele, et teemast tunduvad kõrvale jäetud olevat siinsed venelased, tolles kogukonnas aga on homovastasus vägagi suur. “Liberaalidele tuleb venelaste oma inforuumis olek ja poolik integreerumine pigem kasuks, sest kui nad sellistesse debattidesse kaasa tõmmata, siis astuks vene kogukond väga karmilt europoliitika ja “euroopalike väärtuste” vastu välja, sealhulgas ka geide propaganda kinnimaksmises nende kui maksumaksjate rahaga,” nendib üks kommentaator.

Ükski võitlus pole tänases maailmas kerge ja eriti veel neomarksistliku vähemuste poputamise peatamisel. EKRE on ära teinud suure töö sellise praktika paljastamisel ja kahtluse alla seadmisel ning järgmine etapp oleks lõplik kõigi ideoloogiliste MTÜ-de riigitoidult maha võtmine, kuid seda on raske teha isegi koalitsioonis.

Geiagenda on ennast ühiskonda juba sisse söönud, toidukatla juurde lastud ja ega ta seal naljalt minema ei lähe. Lihtsaim soovitus neile, nagu seda ütles ka rahandusminister Martin Helme valitsuse pressikonverentsil, on järgmine: rahastagu ennast ise, kas siis toetajate annetuste, liikmemaksude, europrojektirahadega või millegi muuga, aga mitte meie kõigi taskust võetud summadega.

Huvitav on näiteks see, et traditsioonilise elulaadi eest võitlev Sihtasutus Perekonna ja Traditsioonide kaitseks ning tema meediakanal Objektiiv elavadki sellisel moel ega nõua riigiabi. Ideoloogilistelt MTÜ-delt rahastuse äravõtmine on seega ka õigluse jalulepanek – nende vastased ju suudavad ilma maksumaksja rahata hakkama saada.

6 commentsOn Ideoloogiliste MTÜ-de riigitoidult maha võtmine on normaalse riigi jaoks möödapääsmatu

 • Avatar

  Kõik see on loomulikult õige aga seni kuni meie kui grupp – Inimesed üldiselt ja eriti vlaged inimesed ei suuda ega taha identifotseerida seda ideoloogilist jõudu – pean silmas REAALSEID inimesi mitte müstilist”kommunismi” – mida need isikud kaitsevarjuks kasutavad jääb kõik samaks. Nagu konna keetmine – istume vaikselt üha soojenevas vees kuni ühel hetkel olemegi “valmis” taldrikule minema.
  Sisuliselt KOGU kirjutatud ajaloo vältel on tugevad inimesed püüdnud massile selgitada kes on vaenlased. Vaid müüdavate poliitikute ja valitsejate jõupingutused on inimesed hoidnud ühekülgse informatsiooni kütkes. Me pikalt püüdleme parema tuleviku nimel, kuid ei taha endale tunnistada, et see tuelvik ei tule kui me ei võta ise oma eluteed OMA kontrolli alla.
  Uurige ajalugu ja saate vastused pea igale küsimusele – väga vana ütlus selgitab, et ei ole midagi uut siin taeva all ja iga uus asi on hästi unustatud vana. Päevakajalised teemad – kes alustasid orjakaubandust ja juba Piiblist – kes olid need kes mõõga ja verega röövisid, tapsid, petsid ja siis KAUPLESID iga Inimesega kes neile ette jäi ja teevad seda tänase päevani. Sama grupi järglased lasid põhja Rooma Vabariigi, Ameerika Vabariigi 1913, alustasis sõjad aastatel 1914 ja 1939. Nende tegude eest hoiatasid Henry Ford ja paljud teised kuulsad nimed ajaloost. Isegi Winston Churchill enne kui ta ära osteti ja päitsed pähe pandi.
  Isikud samast grupist olid need kes eestlasi tapmist punaste lippude alla juhitisid ja aastakümneid meid siin “naanitasid”, et “eestlase roog on teine eestlane”, et Jumala pärast inimesed ei ärkaks ja neid minema JÄLLE ei kihutaks nagu Euroopas on seda viimase 1000 aasta jooksul korduvalt tehtud – sisuliselt IGAST riigist.
  Need samad inimesed oma hõimuvendade abiga TEADSID ette NLiitu “kukkumist” ja ostsid Eesti sisuliselt kokku ja lasid põhja nii tööstuse kui põllumajanduse.
  Varastasid pankadest ja inimestelt miljoneid, ning afääritsesid, rollotasid, pruulitasid jne jne – kandes küll “eesti päraseid” nimesi, kuid omades musta südametunnistust ja vihates meid kogu hingest sest teavad, et nad ei ole kunagi olnud suutelised LOOMA sest hingelt on nad ROBOTID.
  Ja nii on nad üle 2000 aasta elanud teiste loomingu viljedest ja kõiki neid kes midagi julgevad vastu öelda või teha demoniseeritakse või ostetakse ära ja kui kumbki ei õnnestu siis lihtsalt TAPETAKSE.

  Lugemiseks teemasse süvenemiseks (kellel VEEL mõistus võtab): Aleksandr Solzhenitsyn – Two Hundred Years Together

 • Avatar

  1000% poolt.

 • Avatar
  Hukatuslik ajalugu on kahjuks juba olevik

  Tõnis Siim, väga hea artikkel ja meenutus…ja väga kurb tõdeda, et see homoepideemia on juba olevikus meil käes täies õuduses koos avalik tänavatel liputamisega …kuni normaalsete mõnitamisega. Väärad moraalipõhimõtted on inimhinged laostanud, mistõttu ongi tõenäoliselt maailmas palju jumala karistust mustade tegude eest.. Allah ju karistab samuti, kui Kristus, isegi hullemini: kui Kristus võimaldab pihtimist ja andestust, siis Allah ilma igasuguse jututa – pea maharaiumist. Kas homod ise “ootavad” seda viimast, et toetavad siia islami importi? Pole siis ime, et tulemus on tsivilisatsiooni moslemiseerumine koos nende TAVADEGA (tapmistest, sundabieludest, naiste õiguste olematusest, laste ja naiste vägistamistest jne ) või HUKK.

 • Avatar

  VANA-ROOMA RIIGI ALLAKÄIGU KAASUSE KORDUMINE KOGU ÕHTUMAAL! Teist tüüpi, st õpitud-omandatud (mitte sünnipärase/geneetilise) homoseksuaalse sättumuse ning käitumise propageerimiseks-rohkendamiseks ühiskonnas ei tohiks kasutada ei riigi ega ka homooligarhide raha. Kuna see lõhub ja laostab ühiskonda. Teist tüüpi diabeedi (suhkruhaiguse) rohkendamiseks riik raha ju ei
  eralda vaid hoopiski panustab suuri rahalisi ja mitterahalisi ressursse selle vastu võitlemisse. Kuid teist tüüpi homoseksuaalne sättumus ja käitumine on ühiskonna jaoks veelgi ohtlikum haigus ja raskem koorem kanda kui hoolitsemine 2. tüüpi diabeedihaigete eest ja võitlus selle ärahoimiseks.

  • Avatar

   VANA-ROOMA RIIGI ALLAKÄIGU KAASUSE KORDUMINE KOGU ÕHTUMAAL!
   Professor: Rooma impeerium langes „homosekusaalsuse epideemia ja meeste feminiseerumise“ tagajärjel
   OBJEKTIIV 26. apr. 2011
   Itaalia Rahvusliku Teadusnõukogu asepresident, tuntud ajaloolane Roberto de Mattei kinnitas hiljuti, et Rooma impeerium langes „homoseksuaalsuse epideemia ja meeste feminiseerumise“ tõttu, sest tänu sellele said barbarite hordid riigi kergesti alla heita. See ja muud professori avaldused vihastasid mõnesid poliitikuid ja „teadlasi“, kes nõuavad tema viivitamatut tagasiastumist ametikohalt.
   Professor Roberto de Mattei rääkis Itaalia katoliiklikus raadios Radio Maria, et Rooma impeerium hakkas tõsiselt nõrgenema peale Kartaago vallutamist, mis kujutas endast “paradiisi homoseksuaalidele“. Ta lisas, et keisririigi languse põhjustas „teatud meeste naiselikkus Kartaagos, kes nakatasid paljusid.“ Jälestusväärne käputäis pederaste nakatas olulise osa Rooma ühiskonnast, kinnitas itaalia ajaloolane.
   Professor de Mattei väitis, et Kartaago, Rooma impeeriumi Aafrika provintside pealinn, kujunes seksuaalsete perverssuste väljahaudumiskohaks, mis järk-järgult mõjutasid ka Roomat, kuni see viimaks aastal 410 langes barbarite jõukude kätte. Briti ajaleht The Daily Telegraph meenutas itaalia ajaloolase avaldustest põhjustatud vaidluste käigus mitmeid filme, mis kujutasid degenereerunud rooma keisreid. Muuseas meenutati Laurence Olivier’ filmi Spartacus, millest omal ajal lõigati välja lõik, mis kujutas seda, kuidas Rooma kindral Crassus püüab võrgutada noort orja. See stseen ennistati filmi 1990-ndatel aastatel.
   Professor de Mattei, kes muuhulgas on täitnud ka rahvusvaheliste suhete nõuniku ülesannet Itaalia valitsuse juures, viitas ka kaasaegsete itaallaste moraalsele rikutusele, nähes selles arvukalt sarnaseid jooni Rooma impeeriumi kodanike moraalse allakäiguga. Praegu elame ajastul, mil kõige hullemad kuriteod on kuulutatud inimõigusteks, tõdes itaalia teadlane kurvastusega, ent nentis, et igasuguse kurja eest tuleb kanda karistust kas maises elus või peale surma.
   Need avaldused ärritasid poliitikuid ja mõningaid teadlasi, kes korjasid ligi 7000 allkirja petitsioonile, mis nõudis de Mattei viivitamatut tagasiastumist. Tema äärmuslikult homofoobsed vaated on häbistavad organisatsiooni jaoks, mida ta esindab, arvas Massimo Donadi, opositsioonilise partei Väärtuste Itaalia liige, kes teatas, et tõstatab selle küsimuse parlamendis. Anna Paola Concia Demokraatlikust Parteist ütles: “Temasugune fanaatik ei saa jääda Teadusnõukogu asepresidendiks, mille südamesse peab olema sisse kirjutatud austus inimõiguste ja erisuste vastu. Ta on lihtsalt homofoobne fundamentalist, täiesti võrdne Iraani presidendi Ahmadinejadiga.”
   The Daily Telegraph lisas, et prof. de Mattei, kes on saanud Vatikani rüütliordeni oma teenete eest Katoliku Kiriku teenistuses, on juba enne seda „tekitanud vastuolusid“, võttes sõna pederastide õiguste, rasestumisvastaste pillide ning muhameedlaste poolse kristlaste tagakiusamise vastu Kosovos ja Liibanonis. Eelmisel kuul väitis itaalia ajaloolane, et tsunami, mis tabas Jaapanit, oli Jumala karistus ja pattudest puhastamise vahend.

   Esmaallikas: “The Daily Telegraph”. Tõlgitud poola keelest: http://www.piotrskarga.pl, 13.04.2011

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused