Jaak Madison: äärmusliberaalne õudus on tulemas

Arvamus,
- Updated
©Uued Uudised
EKRE eurosaadik Jaak Madison Brüsselis.

“Jälgin huvi ja põnevusega Brüsselis, mis toimub Eesti poliitikas. Hetkel jääb selge mulje järgnevast, et Keskerakond ja Isamaa üritasid välja vingerdada abielureferendumi teemast ja on selle nimel võimule toomas taas Reformierakonda. Isamaa püsib võimul, Reformierakond tuuakse tagasi ja pukis püsib ka Keskerakond, kes alles hommikul pühkis pisaraid korruptsiooni pärast.

Kuid põnevam saab olema see, mida selline koalitsioon endaga kaasa toob. Kui lubate, siis tegelen ennustamisega:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

1) Keskerakond ja Reformierakond koos valitsuses tähendab üliliberaalset poliitikat ja Isamaale antakse mingi meelehea, et nad lihtsalt nõus oleksid.

2) Kooseluseaduse rakendusaktid võetakse vastu ja sellega lõpetatakse see võitlus ning antakse põhimõtteliselt samasoolistele õigus abielluda ning sellega ka õigus mängida lapsevanemaid ja lapsi tellida täiesti legaalselt USA-st või Ukrainast.

3) Euroopa Komisjoni survele kriminaliseerida “vihakõne” antakse järele, kuna nii Keskerakond kui Reformierakond kuuluvad Euroopa liberaalsesse parteisse ALDE ja loomulikult ei lähe nemad ju isandate vastu midagi ütlema.

4) Euroopa Komisjoni uuele migratsioonipaktile ei võidelda vastu, vaid üritatakse lihtsalt vaikselt üle võtta kvoodisüsteem.

5) Presidendi üritavad nad ise ära valida Riigikogus ja selleks ongi neil vaja ka Isamaa hääli. Küllap on seal juba küpsemas mingi salajane kokkulepe.

6) Isamaa, kui läheb sellisesse valitsusse, on 2023. aasta valimisteks laip. Neist pole midagi enam järgi. Ilmselgelt me teeme efektiivselt kõik selleks, et konservatiivsed hääled tuua enda selja taha ja Isamaa aitab ise sellele kaasa.

Seega see on vaid algus. Algus õudustele. Kuid samas keda siin ikka süüdistada, kui neid valijaid, kes on andnud oma hääle liberaalsele tiivale. Kuid meie erakonnale annab see vaid võimaluse tegeleda tõsiselt erakonna arendamisega, et olla valmis juba sügisel kohalikeks valimisteks ja kahe aasta pärast Riigikogu valimistel teha tuul alla nii Keskerakonnale kui ka Reformierakonnale. Muud võimalust ei ole.

Kui aga valijad soovivad äärmusliberaalset poliitikat, siis mis seal ikka. Valigu ja siis kannatagu ning ärgu siis hiljem hädaldagu oma valikute pärast valimistel. ”

Jaak Madison, Euroopa Parlament

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused