Jaak Madison: Euroopa pole rändekriisist suutnud midagi õppida

Arvamus, Repliik,
©Uued Uudised
Euroopa parlamendi saadik Jaak Madison.

Euroopa Parlamendi liige Jaak Madison (EKRE) hinnangul ei peaks kedagi üllatama uus migratsioonilaine – see oli vaid aja küsimus, kui Türgi hakkab uuesti välja pressima ja avab oma piirid.

„Aastast 2015, kui migrantide invasioon algas, pole suurt midagi suudetud õppida, parandada ja põhjustest järeldusi teha. Siiani on valdav mõttelaad Euroopa Komisjonis ja eriti Euroopa Parlamendis olnud kriisi lahendamine läbi migratsioonikvootide, mis muidugi iga terve mõistusega inimese jaoks on vastuvõetamatu,“ avaldas Madison.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Tema arvates on olukorrast väljapääsuks mitu võimalust: majanduslike sanktsioonide kehtestamine Türgile Euroopa Liidu poolt, et nende sigadus läheks vähemalt majanduslikult kalliks maksma; Kreeka ja Bulgaaria maksimaalne toetamine tulemaks toime sisserände tõkestamisega; Euroopasse jõudnud migrantide, kes ei kvalifitseeru põgenikeks, kiirem tagasisaatmine päritoluriiki, kusjuures Türgist saabunud migrandid saab rahvusvahelise õiguse järgi kõik tagasi saata Türki, sest Türgi on ohutu riik asüüli taotlemiseks; terve mõistuse säilitanud riigid peavad ühiselt ja organiseeritult tegutsema, et vähendada Euroopas valitsevate vasakäärmuslikult meelestatud globalistide mõju.

Madison tuletab meelde, et detsembris läbi viidud uuringu kohaselt ei toeta 65% Eesti inimestest Euroopa Liidu ühtset migratsioonipoliitikat ehk kvoote.

3 commentsOn Jaak Madison: Euroopa pole rändekriisist suutnud midagi õppida

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Jänkid ja türklased laiavad iseseisva riigi Süüria territooriumil ja seda kiidab euroopa liit koos meiega muidugi heaks.Paras teile,see oli ette teada ja vaid aja küsimus ! Miks me kõik ei toetanud Kurdi riigi loomist,et lahendada põline tüliküsimus ? Kõik sellepärast,et kogu aeg joondutakse maailma esiagressori Ameerika järgi aga see Ameerika lähtub ainult oma huvidest !

 • Avatar

  Jaagu-poiss – saa palun aru – mingit kriisi ei olnud Brüsseli vaatenurgast – kõik käis plaani päraselt – EU plaani päraselt.
  Ehk Brüsseli “hallidele kardinalidele” ei ole vaja midagi õppida.
  Loodan sügavalt, et pöörad tähelepanu ka sellele allikale siin ja loed läbi selle raamatu milles ilusti kirjas selle “kriisi” telgitagused.
  Ja puha eesti keeles: https://www.apollo.ee/salajane-migratsiooniplaan.html
  Natuke üldisemalt – selle kampaania tagamnaadest: https://concen.org/content/europa-last-battle-2017

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused