Jaak Madison: Jürgen Ligi on nagu koolikiusaja, kes muidu ärpleb ja paugutab, aga suuremaid poisse nähes nurgas vait jääb

Arvamus,
- Updated
Erikomisjon . Jürgen Ligi ja Katri Raik

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison (EKRE) kirjutab, et kuigi ta teadlikult ei taha kommenteerida sisepoliitilisi kaklusi ja maadlusi, peab ta ikkagi ära mainima, et Jürgen Ligi on nagu tüüpiline koolikiusaja. “Vahel on vaja aru saada, kui on õige aeg minna pensionile. Nii paljugi saaks seda nautida, sest kunagi ju ei tea, mida uurimine välja selgitab ja kas siis enam vanainimesena rahulikult oma kodus magada saadki,” kirjutas Madison.

Jaak Madison: “”Ligi üritas oma erikomisjoniga tõestada, et Louis Freeh on Kremli agent ja et koostöö temaga kahjustab Eesti mainet. Erikomisjon ei ole aga prokuratuur või kohus, mis hindab kellegi kindlat süüd või süütust. See on poliitiline organ, mis võib küll korraldada kuulamisi ja arutelusid, kuid lõpuks lähtutakse ikkagi poliitilisest huvist. Mis on täiesti normaalne ja tavapärane. Ligi ei saa muidugi sellest pisiasjast kohe kuidagi aru, et rahapesu uurimine ja võimaliku kahju hüvitamine Eestile läbi USA ei saa olla riigi maine kahjustamine võrreldes juba toimunud massilise mainekahjuga rahapesu toimumise pärast.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ta lisas, et Ligi taob nagu rauda, et Freeh on paha ja oma mainet ta puhtaks ei pese, kuid kui talle tuuakse antud isik, kes on korraliku tausta ja hinnatud teadmistega oma koduriigis, otse komisjoni kätte, siis on ta suu vett täis. “Selle asemel, et otse küsida väidetavatest seostest Kremliga ja Eesti maine kahjustamisest, ta hoopis venitab ligi tund aega komisjoni istungi alustamisega. Täpselt nagu keskmine koolikiusaja: väiksematega oled kõva mees ja tahad aga paugutada, kuid kui suuremad poisid tulevad vastu, siis poed peitu ja oled vait. Hirmunult, et saad ehk ise hoopis tappa.”

Jaak Madison: “Muidu oled suur ärpleja riigikogus ja oma erikomisjonis, kuid kui sinuga tuleb kohtuma suurem ja tugevam poiss, kes teab, et sa oled tegelikult ebastabiilne ja nõrk äpu, siis oled hirmunult vait ning üritad sisulist teemat vältida.”

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused