Jaak Madison: me kasutame võimalust rääkida prantslastele ja sakslastele otse, et Venemaa on agressor

Arvamus,
©UU
Jaak Madison on EKRE kandidaat Riigikogusse.

EKRE kandidaat Euroopa Parlamendi valimistel Jaak Madison selgitab, et rahvuslaste kohtumisel lähtub EKRE alati eesmärgist paljastada Venemaa tegelikku agressiivset olemust, sest Lääne-Euroopas elatakse ses osas kogu ühiskonnaga tugevalt roosade prillide taga.

“Ma olen alati negatiivses mõtted hämmingus, kui inimesed näitavad välja oma piiratud mõtlemist ja rumalust. Teemaks nimelt venemeelsus ning Euroopa parteid ja riikide huvid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kas kedagi üllatab, et Prantsusmaa on üpriski venesõbralik? Mind küll mitte. See on olnud osa ajaloo traagikast. Täpselt samuti on lugu Saksamaaga.

Selles venesõbralikkuses pole aga küsimus isegi erakondades või isikutes – see on täiesti läbiv arusaam nendes riikides. Nende rahvast pole küüditatud, neid pole korduvalt okupeeritud ja pole ka elanikkonda, kellega Venemaa saab kergesti manipuleerida.

Kuid küsimus on oma huvide kaitses. Euroopa Liit vajab reformimist. Vastasel korral see ühendus lihtsalt lõpetab järgmiste “exititega”. Euroopa Komisjon on saanud liiga suure võimu ja täiesti ebademokraatlikult, sest Euroopa rahvad pole valinud Euroopa Komisjoni presidenti või volinikke. Küsimus on välispiiride kaitses, kus liberaalid põhimõtteliselt ei suuda võtta vastu otsuseid ja heietavad hoopis “ühisest migratsioonipoliitikast”.

Nendes küsimustes on Eesti konservatiividel väga selgelt ühine seisukoht Soome Põlissoomlastega, Taani Rahvaparteiga, Austria Vabadusparteiga, Alterniiv Saksamaale erakonnaga, Lega erakonnaga Itaaliast, Rahvusrindega Prantsusmaalt.

Need on osaliselt väga erinevad erakonnad, samas on ka ühiskohti. Milles mina näen võimalust, on tihe koostöö Euroopa Liidu poliitikas, samal ajal olles tugevalt ühisel seisukohal Venemaa osas soomlaste ja taanlastega. Parem on see, et meil on võimalik otse rääkida prantslastele ja sakslastele, et Venemaa tegeleb naaberriikide okupeerimise ja agressiivse poliitikaga, kui et kirjutame lihtsalt e-kirju.

Ei tasu ka unustada, et näiteks Eesti pindalast on 5,2% jätkuvalt okupeeritud. Venemaa poolt. Seda ei tasu unustada Eesti poliitikutel, kellele meeldib samal ajal pugeda Euroopa liberaalidele, kuid ei taha mäletada põhiseaduslikku nõuet kaitsta Eesti territoriaalset terviklikkust. Eesti suveräänsuse eest!”

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused