Jaak Madison: see on minu Eesti, kus seistakse ka sündimata laste eest

Arvamus,
- Updated
Väikese poja isa Jaak Madison.

“Midagi nüüd sotsiaalselt nõrganärvilistele: sotsiaalmeedias ja ka tavalises liberaaläärmuslikus meedias on lahti läinud kiun ja hala, et abordivastane organisatsioon olevat saanud 141 000 eurot “katuserahadest” ning tuuakse siis pisarakiskujalikult näiteid vaesusest ühiskonnas ja vähihaigetest lastest.

Kohutavalt kahepalgeline, silmakirjalik ja vastik suhtumine. Põhjendan ka ära nende tühisüdamete ja muude seltsimeeste(naiste) valelikkuse:

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

1) Maksumaksja taskust makstakse igal aastal kinni paarisaja tuhande euro eest aborte, millest valdav enamus on omal soovil ja ilma igasuguse meditsiinilise põhjuseta tehtud. Auu, seltsimehed, miks te ei võitle nüüd, kui oleks vaja see raha parem suunata õigemasse kohta, nagu vähihaiged ja laste vaesus? Ei, sest te olete silmakirjalikud variserid.

2) Kui tänu sellele “katuseraha” eraldisele “pro-life” organisatsioonile suudetakse vähendada põhjendatama abortide arvu, siis hoitakse kokku ka riigieelarvest kuluvat summat ehk maksumaksja raha. Rääkimata eluvõimalusest lastele.

3) Liberaalid, miks te ei aplodeerinud ega kiitnud taevani möödunud aasta algul konservatiive, kui meie erakond otsustas 2019. aasta riigieelarvest eraldada 300 000€ kolme kohta: 100 000€ sihtasutus Hille Tänavsuu vähiravifondile Kingitud Elu Haigekassa poolt rahastamata ravi võimaldamiseks; 100 000€ Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile samuti Haigekassa poolt rahastamata ravi võimaldamiseks; 100 000€ Eesti Naiste Varjupaikade Liidule koduse vägivalla all kannatavate naiste esmase turvavõrgu tugevdamiseks. Need on faktid, mida on reaalselt konservatiivid ära teinud nende kitsaskohtade lahendamiseks, mille pärast te nüüd härdalt halate.

4) Vasakpoolsed ja liberaalid armastavad pidevalt panna oma nutulaulu lõppu lause: “pole minu Eesti”. Hüva, mis siis ikka, maailm on valla isegi koroonaajal ja head teed. Mina jälle ütlen, et see on vägagi minu Eesti, kus isegi sündimata laste eest seistakse, kus pannakse esikohale Eesti huvid ning kus austatakse demokraatlikke valimistulemusi. Need tulemused ei peagi igale tühisüdamele meeldima.

Võib ka edasi seda jagada. Muidu saavad inimesed vaid valepropagandat lugeda Delfi ja ERRi vahendusel.”

Jaak Madison, Euroopa Parlamendi saadik

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused