Ainult moraalsed värdjad õigustavad Reformierakonna matslikkust ja naiste alandamist

Juhtkiri,
- Updated
©Uued Uudised
Sinna sobib. Pilt on illustratiivne.

Delfis, Eesti kollektiivses solgitorus teevad jätkuvalt “mehetegusid” moraalsed värdjad, kui kasutada Rein Raua aastatetagust määratlust väärastunud eetilise palega inimeste kohta.

Miks nii krõbedad sõnad?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Nimelt saatis EKRE Tallinna linnavolikogu fraktsioon täna laiali pressiteate, et fraktsioon avaldab umbusaldust keskerakondlasest abilinnapea Betina Beškinale, aga samas taunib Reformierakonna matslikku käitumist umbusalduse läbiviimisel Tallinna volikogus.

Reformierakond ei piirdunud linnavolikogus Beškina umbusaldamisega, vaid alandas ja mõnitas naist. Umbusaldusavaldust ette lugenud Kristen Michalit kostitasid aga tema oma erakonnakaaslased imalate kiiduavaldustega. Puhas nõukogude liit, nagu meenutasid paljunäinud poliitikud. Ainult selle vahega, et inimesi ei mõnitatud sedamoodi isegi nõukogude ajal.

Mida tegi Delfi? Jättis suurema osa pressiteatest avaldamata, kaasa arvatud selgituse, miks EKRE siiski Beškinale umbusaldust avaldas ja milles seisneb Reformierakonna matslikkus. Selle asemel kirjutab Delfi suurelt pealkirjas, et „EKRE viskus vanemateta laste raha linna arvele jätnud abilinnapea Beškina kaitsele“.

Selles anonüümses artiklis, millest ei saa aru, kas tegu on uudise või kommentaariga, püüab Delfi meeleheitlikult jätta mulje, nagu õigustaks EKRE Beškina tegematajätmisi abilinnapeana ja tahab suhteid Keskerakonnaga parandada. Kumbki väide on Delfi luul.

Ent veelgi olulisem on see, et Delfi ei saa EKRE kohta libauudist (või -kommentaari) avaldades ilmselt arugi, millisele haigele mõtteviisile nad oma veergudel heakskiidu annavad. Sisuliselt kiidab Delfi heaks nii naiste avaliku alandamise kui ka Reformierakonna jälgimast jälgima vene stiilis propaganda oma koolikiusaja-mentaliteediga liidri upitamisel.

Kes kiidab takka naiste alandamisele? Üsna tõenäoliselt inimene, kellele meeldib teisi alandada. Siinkohal üleskutse Delfi toimetusele. Äkki puhastate oma read moraalsetest värdjatest, et mitte anda neile platvormi oma väärastunud maailmapildi levitamiseks.

UU

LOE LISAKS

EKRE: Reformierakond tegi Tallinna abilinnapea umbusaldamisest inetu palagani

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused