Braavo, David Vseviov! Tekkiski juba küsimus, millal jälle EKRE vastu sõna “fašistlik” välja tuuakse!

Juhtkiri,
- Updated
©Eero Vabamägi
Ütle mulle, kes on su sõbrad…

Natsikütt David Vseviov on Postimehes jällegi EKRE pihta tuld andmas ja mõistagi kõlab tema suust esmalt “fašistlikud ilmingud”.

Mida siis on Vseviov nüüd välja toonud? “Erakonna esimees Mart Helme Saarsod hukka ei mõistnud ja lisas omalt poolt, et kui tutvuda erinevate sotsiaalsete sugude nimistuga, siis on ilmne, et tegemist on «mingi ajulise nihkega,” ründab Vseviov Mart Helmet, kommenteerimata siiski, kas kõik need loos üles loetletud kümned sotsiaalsed fantaasiad viitavad tervele mõistusele. Või on tema tutvusringkonnas kümneid inimesi, kes on gender noncorforming, non-binary, two-spirit, F2M või veel keegi? Ja andku Vseviov teada, mida ta arvab pildist loo juures, kahest koonudega mehest geiparaadil.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Samuti ei tekkinud ajaloolasel ilmselt vajadustki meelde tuletada, millises kontekstis olid öeldud Helme sõnad õõnespeadest, vaid ikka kohe EKRE-le nuiaga piki pead! Kahtlane, kas ta üldse on selle kõne täisteksti lugenud!

Vseviov väidab, et EKRE-l puuduvad tabuteemad. Jah, tõepoolest, rahvuskonservatiivid ei plaksuta ülevoolavalt ega kiida suurepärast rüüd, nähes, et kuningas on alasti. Poliitkorrektsus las olla Merkeli jagu, kes kutsus pool aastat süürlasi sisse, enne kui nood Kölni käperdamistööl ise talle selgeks tegid, kes nad tegelikkuses on.

EKRE ei ole kaasa läinud selle poliitkorrektse teesklusega, mis seisneb kurbade vasikasilmadega nuuksumises, kui jutt on geidest: “Mis teil armastuse vastu on?”, kui samas õpetatakse ka Eestis juba maast-madalast lastele, et võivad olla ka kaks isa (nad jäetakse teadlikult ilma emaarmastusest). Geiagenda tungib jõuliselt peale, olles saanud endale nimeks gaystapo, sest ta hävitab teel kõik, kes talle vastu hakkavad – terve Lääne ruum kubiseb uudistest, kus kristlasi karistatakse karmilt, sest nad keelduvad oma südametunnistuse kohaselt geisuhetele kaasa kiitmast.

Mis puutub vihasse, siis jah, ka siin tuleb tunnistada, et EKRE inimesed pole suutnud vihast hoiduda, eriti kui nende ees seisavad puupead, kes, teadmata ise Eesti hümni kolmanda salmi algussõnu, raiuvad nagu papagoid: EKRE paneb ratastooliinvaliidid hümni ajal püsti seisma ja ametnikelt enne koduseinte vahel hümni laulmist luba küsima. See on nii loll jutt, et normaalne inimene ei saagi vihastamata jätta, siis ta polekski normaalne. Selliseid lollusi lükatakse kogu ühiskonnale pidevalt ette, rahvuskonservatiivid aga on ainsad, kes sellele reageerivad, saades kohe vihakõnelejate sildi külge.

Eesti keele ja rahvuse säilimise kohta ütleb Vseviov: “See ei sõltu ju sellest, kui me ei lase paari mustanahalist sisse…” Kahest küll mitte, aga neid lastakse sisse sadu ja seda üliõpilaste sildi all, ukrainlasi aga on sisse lastud tuhandeid! EKRE lahenduseks on migratsiooniuste sulgemine, mitte Vseviovi väide: “Loosungite taga ei peitu lahendusi.” Lahendused on ja need on ka kirja pandud, kuid rahvuskonservatiivide kritiseerija ei võta ilmselt pühas vihas ühtegi nende dokumenti kättegi.

Mart Helme hoiatas juba ammugi, et enne valimisi tuuakse välja iga amokijooksja, keda saab veel EKRE kallale ässitada. David Vseviov kaevas üles sõna “fašistlik” ja põrutas peaga vastu seina, sest sellised tegelased rahvuskonservatiive teelt ei väära ja poliitkorrektseks ei muuda. Aga Putinile annab selle sõna mainimine Eesti süüdistamiseks küll uued trumbid kätte.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused