Eesti poliiteliit, kas teil on viimnegi moraalikübe kadunud?

Juhtkiri,
- Updated
©Scanpix.
92-pNZkQKVXBiSwvkRYqc-

Uudised on täis hukkamõistu Martin Helme väljaöeldule, kuid samas lõpetas prokuratuur tema tapmisähvarduse menetlemise kui tähtsusetu juhtumi.

Iga päevaga lisandub hukkamõistjaid Martin Helme aborditeemalisele jutule, mis väljendab tegelikult vaid ühiskonna abordivastase osa seisukohti ning on seega demokraatliku arvamuste paljususe väljendus. Paraku on president, peaminister, mitmed ministrid ja tegevpoliitikud panemas kogu energia demokraatliku õiguse mahamaterdamisele, selle asemel et märgata hullemaid protsesse.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Hallo, president Kaljulaid ja peaminister Ratas, kas te märkasite, et Martin Helmet ähvardati tappa? Too mees tunnistas, et tegi selle ähvarduse purjus peaga ja vihas. Prokuratuur ei näe selles reaalset ohtu, aga mis saab siis, kui see tegelane on taas purjus ja satub tänaval EKRE poliitikuga kokku?

Mis alust on eestlastel oma riiki usaldada, kui inimestel tehakse sellist vahet? Rabi Shmuel Koti ähvardaja puhul ei nähtud samuti otsest ohtu, kuid süüdlane sai kaheksa päeva aresti! Ja te ründate veel EKRE-t, kes räägib justiitssüsteemi reformimise vajalikkusest!

“Kolmeraudses” esines mingi muusikute grupp, kes laulis “Parem negatiivne iive kui Varrol lapsi seitse…” SAPTK juht Varro Vooglaid küsib neilt otse – “Millised minu lastest võiks nende arvates olemata olla?”

President Kaljulaid, kas teie arvates on see normaalne? Te leiate sõnu aborditegijate kaitseks, kuid mitte paljulapselise pere laste kaitsmiseks mõnitamiste eest? Mis ema te ise olete? Just teie olete riigipeana lubanud ühiskonda kõikelubatavuse ühele seltskonnale ja nõiajahi teise vastu!

Eesti ühiskond on muutunud meeletult ebaõiglaseks, kahekeelseks ja võltsiks ning lõhestajaid juhib Eesti “poliiteliit”. Kas te tõesti arvate, et lihtinimesed ei näe, kui ebaõiglane on rahvuskonservatiivide tipp-poliitiku, Riigikogu liikme ehk rahva poolt valitud esindaja kriminaalne asetamine väljaspoole seadust, samas kui veendumuste eest ollakse valmis teda lintšima?

Uued Uudised leiavad täiesti õige olevat rahvaliku ütlemise, et kala mädaneb peast. Jah, Eesti mädaneb just sealtpoolt otsast, kuhu on ennast sisse seadnud ignorantne ühiskonna lõhestajate seltskond, kes peab ennast “eliidiks”!

Eesti ühiskonda tekib juba liiga palju neid, keda justkui ei tohi kritiseerida: julgeolekuorganid, kohtunikud, migrandid, vähemused… nüüd lisatakse sinna ka arstid. Kui palju kaitsealuseid liike veel leitakse? Ja mis totalitarism on Eestis sündimas?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused