Eestis on tekkinud kummaline sümbioos: Brüsseli- ja Kremli-meelsus üheskoos

Juhtkiri,
©AP/Scanpix
Eesti globalistidel on mõlema poliitiku, nii Junckeri kui Putini kummardamine käpas.

Võiks ju arvata, et kui keegi Junckeri taldu lakub, siis tema keel jääb Putini kirsade puhastamiseks liiga väsinuks, aga võta näpust!

Tundub paradoksaalne, et keegi võiks olla nii Kremli kui Brüsseli mõjuagent, aga pole midagi võimatut vasakliberaalses maailmas! Merkel ja Schröder ju soosivad igati Gazpromi gaasiprojekti ning Macroni euroarmee sai õnnistuse otse Putinilt endalt. Venemaa on käpp ka Marrakechi rändeleppes.

Eestis tuleb kõigepealt ette Yana Toom, paduputinistlik tegelane, kes viib Putini agenda koos Tatjana Ždanokaga otse Euroopa Parlamenti. Jälgige aga samas Toomi sõnavõtte rändeleppe osas või mingis muus globalistlik-multikultuurses küsimuses – ehtne vasakliberaal! Üks ei takista teist.

Jüri Ratase valitsust ei saa kuidagi Brüsseli-vastaseks pidada, pigem vastupidi – tegu on vägagi eurotruu seltskonnaga, kes püüab Euroopa Komisjoni soove juba huultelt lugeda. Samas soojendab Keskerakond endiselt lepingut Ühtse Venemaaga südame kohal.

Keskid ei saagi teisiti toimida – nende valija on ju venekeelne, nende kantsid on Lasnamäe ja Ida-Virumaa linnad. Sestap kaitseb Ratas küüditatute mälestusküünalde peksjaid ja venekeelseid riigireetmise ennetamise eest, tema käsul pannakse pronkssõduri juurde pärgi sildiga “Tänulikult Eesti rahvalt” ja luuakse venestavaid kakskeelseid koole. Küll leiab ka rändelepe sooja koha peaministri põues otse Kremli-leppe kõrval!

Eriline nähtus on Eesti 200, mida ehtvenelikult ka Gruz-200-ks kutsutakse – sinna kogunevad poliitilised laibad ja projektierakond on tõeline rosolje Kremli- ja globalismimeelsusest. Internatsionalist Kristina Kallas ootab rändeleppega neegreid ja lubab ka siinsetele venelastele kõik nende soovid täita. Samasugune on ka president Kersti Kaljulaid, kes jagab eestlase staatust ka “meie inimestele” ehk siis “venekeelsetele eestlastele”. Peaasi, et “eestlane” tähendaks võimalikult kiiresti sama, mis “prantslane” – sellel viimasel ei pruugi gallia verd ollagi, ta on must, sündinud Senegalis, aga kodakondsuse saanuna on ta prantslane!

Ei saa öelda, et kõik eelnimetatud saavad igal hommikul Kremlist juhendeid, nagu Krister Paris EKRE kohta väidab. Ei, nad on lihtsalt Kremli mõjuagendid ehk “kasulikud idioodid”, kelle poliitika sobib ka Putinile.  See globalistide kamp tahab Eesti rahvusriigi lammutada ja selleks on vaja siia võimalikult palju võõraid tuua. Aga osa neist on juba siin, 300 000 venelast – miks mitte neid ära kasutada?

Nii ongi president, Keskerakond ja Jüri Ratas andnud rohelise tee venestamisele – sisse tuuakse slaavlasi, taastatakse kakskeelsus, keeleinspektsioon on lasknud venelaste kontrollimise lõdvaks, venelaste riigivastasust eitatakse ja varjatakse. Kui see pole venestamine ja Kremli-meelsus – tahab ju ka Putin kaasmaalastele lähinaabrite juures kõiki õigusi – siis mis see on?

Huvitaval kombel vastab venekeelne elanikkond sellele tänuga – nad on hakanud rääkima, et Euroopa Liidus tohib rääkida kõigis keeltes, Eesti polevat enam rahvusriik, siin olevat õigused kõigil rahvastel, nad nõuavad EL-i (mitte Eesti) kodakondsust ja nii edasi. Venelased on aru saanud, et globalismiideoloogia soosib eesti keele mitteõppimist ja vene keele levikut. Ainult et nad jäävad suurvenelasteks ka siis, kui globalistidel peaks rahvusriigi hävitamine õnnestuma – nad ei hakka ka “ingliši spiikima”, sest vene keel olevat maailmakeel.

Globalistid ja putinistid mängivad läbinähtavat ja ohtlikku mängu, mis sobib mõlemale, kuni rahvusriik veel alles on. Kui see kaob, lähevad nad mõju pärast raksu täpselt samamoodi, nagu lähevad Euroopas tülli multikultuurlased-sallivuslased ja moslemid. Pole vist mõtet öeldagi, et võitjateks jäävad brutaalsemad jõud.

Seni aga on Eestis võimu juures kahekeelsed poliitikud, kes lakuvad Brüsseli taldu, pilgutades samal ajal putinivenelastele silma.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused