Kes vastutavad ÜRO rändepakti tagajärgede eest?

Juhtkiri,
- Updated
©UU
Meeleavaldus ÜRO rändepaktiga liitumise vastu Riigikogu ees 26. novembril 2018

Nädala jagu on jäänud seda aega, mil Marrakechis toimub maailma ebaturvalisemaks muutva hukatusleppe allakirjutamine ja siinkohal oleks paslik küsida – kes on see süüdlane, kelle ukse juurde me viime leinaküünlad pärast esimest kaubikusõitu kõnniteel Eestis?

See surmasõit ei jää praeguse välispoliitika juures kindlasti tulemata. Soomlased ju ei uskunud ka enne 2017. aasta augustit, et islamiterror nende koju jõuab, aga marokolane tegi neile pussnoaga selgeks, milline näeb välja tuleviku rändepakt.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Praeguseks on maha hõigatud, et ei välisminister Mikser ega president Kaljulaid Marrakechi ei sõida ja Eestit esindab seal keegi välisministeeriumi ametnikest või saadik ÜRO juures. Seega antakse Eesti mahamüümine kellelegi ametnikuhingekesele, et peasüüdlased pildil esiplaanile ei jääks.

Kes on siis süüdlased? Ennekõike välisminister Sven Mikser, kes on hukatusleppega seonduvat vargsi, aga järjekindlalt ajanud, ning vaid EKRE sekkumine viis selleni, et asi sai avalikuks. Teiseks president Kersti Kaljulaid, kes on samal moel tegutsenud ja avalikult õhanud, kuidas ta soovivat seda lepet Marrakechis heaks kiita.

Edasi kogu Jüri Ratase valitsus, eriti aga Keskerakond ja sotsid, kes mõlemad on lausa internatsionalistlikult Eesti rahvastiku väljavahetamise poolt – Keski slaavlastega, sotsid neegrite ja araablastega. Isamaa suurim süü seisneb selles, et tal oli võimalus rändeleppe heakskiitu reaalselt takistada, nemad aga ehitasid enda ette rahvusluse Potjomkini küla ja selle varjus andsid oma “jah”-sõna. Ja muidugi need napid 41 Riigikogu saadikut, kes hukatusleppe heaks nupule vajutasid, ning see seltskond, kes saalist välja hiilis.

EKRE algatatud rändepakti-vastasele petitsioonile andis 1. detsembriks allkirja 17 693 inimest, kuid riigivõim vilistab ka nende arvamusele. Selle arvu juures tuleb arvestada, et allkirjastamine toimus ainult veebikeskkonnas.

Eesti globalistid räägivad üleolevalt, et Eestis polevat massiimmigratsiooni ollagi, unustades, et mõnesaja pagulase juures on meil juba kolm ränka kuritegu – üks süürlane süütas oma naise, teine vägistas enda abikaasa, sidus radiaatori külge ja ähvardas põlema pista, ning elamisloaga iraaklane vägistas soomlanna. Rääkimata kahest neeger-“ettevõtjast”, kes tegelesid suurte pettustega. Massiimmigratsioon aga on kohal nii kümnete tuhandete ukrainlaste kui ka sadade mustade “tudengite” näol.

Sotsid ja kogu võimueliit, aga ka meedia kiunuvad provokaator Tarandi pärast, aga on unustanud rääkimast, mis sai sellest süürlannast ja kuidas kaitstakse teiste pagulaste naisi, sest tõenäoliselt miski hingitseb igas pagulasperekonnas; täiesti unustusse vajusid kaks Nizza rünnakus hukka saanud Eesti kodanikku – isegi nende kojutoomisest ei räägitud. Küllap tundis tollane valitsus ennast kaasosalisena ja hoidus ebamugavast teemast.

Kui esimene eestlane Eestimaal võõraste käe läbi hukkub, siis tuleb leinaküünlad viia Kadriorgu, Stenbocki maja, Riigikogu ja kartellierakondade kontorite ette – nemad andsid rohelise tee võõraste sisserändele. Ja reeturite nimed tuleb meeles pidada, et nad kord ajaloo kohtu ette saata – ärksamad sakslased on oma mammi Merkelile lubanud, et too kohtukulli eest ei pääse!

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused