Kristiina Rauale ja LGBT-le: te ei näe palki enda silmas!

Juhtkiri,
- Updated
©Internet
Ei tundu väga tagakiusatute moodi olevat…

Eesti LGBT Ühingu kommunikatsioonijuhi ja juhatuse liikme Kristiina Raua üllitis ERR-is sellest, miks LGBT+ nii eriline on, tundub esialgu leebe vastusena rahastamisvaidlusele, kuid see on näiline – kirjutis peidab endas ägedat vasturünnakut.

Raud tõmbab üsna ruttu paralleelid Ühiskonnauuringute Instituudi küsitluse ja Vene propaganda (“Tallinna Ülikool sattus Vene propaganda küüsi”, PM, 14. oktoober) vahele. Ehk siis väidab ta, et seosed on olemas.

Jah, Putinile ei meeldi geiagenda pealetung ning Eesti rahvuskonservatiividele ja traditsionalistidele samuti mitte. Ja siis? Samamoodi võiks ju öelda, et Süüria diktaatorile al-Assadile ei meeldi ISIS ja Euroopa Liidule samuti – ju siis on Brüssel ja Damaskus suured sõbrad!

Kristiina Raud ütleb, et neil polevat ligilähedaseltki nii palju raha kui “neil” – ja link viib Eesti Päevalehe laimuloo juurde, kus väidetakse, et SAPTK-l olevat varjatud annetajad. Ei sõnagi sellest, et Varro Vooglaid on sellised süüdistused veenvalt ümber lükanud. Ega ka sellest, kes on LGBT enda varjatud annetajad.

LGBT aktivist kirjeldab oma loos väidetavaid laimukampaaniaid, luues pildi, nagu kiusataks omasooiharaid lihtsalt taga. Teadlikult jätab ta rääkimata homoagenda enda aktiivsest pealetungist, millele LGBT raha kulubki.

Nii on LGBT-l kavas oma dessandid Pärnus ja Tartus, et “harida” noori järgmistel teemadel: peresisene lapsendamine; soovahetuse arstlike toimingute ühtsed nõuded; ühingu teenused ja üritused; vabatahtlikuks olemise võimalused; Baltic Pride 2020 (LGBT paraaad); kooseluseaduse võimalused ja puudused ning rakendusseaduse puudumise võimalikud tagajärjed.

Homofilmide festivalid võiks ju toimuda sama talitsetult nagu näiteks loodusfilmide omad, kuhu kutsutakse vaid loodushuvilisi – aga ei, homofilmide puhul peab kogu ühiskond teadma, et kusagil tutuvustatakse teistsugust voodielu.

LGBT teeb oma seksuaalsele suunitlusele avalikku propagandatööd, rääkides ise seejuures tagakiusamisest ja rahapuudusest. Nende vastased aga ei olegi ju mitte geide kui inimeste, vaid just sellise agressiivse propaganda vastu!

Raud tekitab ise seejuures hirmuõhkkonna: “Kaob kuulamine ja hoolimine, maad võtab pinev vaikus. Kinniste uste ja kinniste suude taga keerleb mõte: “Kes järgmiseks? Kas mina?”” Vähemalt Rakvere geiaktivistide järgi ei tundu nad küll hirmul, vaid hoopis sõjakäigul olevat. Seda näitavad ka geide “pride”-d – moraalselt agressiivsed tänavarongkäigud, mille käigus ei küsita kaaskodanikelt, kas nad tahavad oma igapäevatoiminguid tehes sellist Soodomat tänaval kohata.

Uued Uudised tuletavad Kristiina Rauale ja “hädisele” LGBT-le meelde, kuidas juba 2014. aastal võttis suurpank Swedbank ainult paari geisäutsu peale tagasi Aadu Luukase fondile antud raha, kui selgus, et see läheb SAPTK-le kodanikualgatuse eest. Samuti liikus juba kümne aasta eest ajalehtede toimetuste aadressil kiri, milles nõuti avalikku seisukohavõttu geide suhtes, kusjuures isegi kirjale mittevastamise eest ähvardati “musta nimekirja” panna.

Ei tundu see LGBT sugugi nii õrn ja haavatav olevat – nende agressiivsus on just nende endi tegevuse osas hirmufooni loonud ja isegi homoküsimuses neutraalsed inimesed kardavad LGBT-d.

Seega jääb LGBT-le ja geiaktivistidele soovitada vaid ühte – lõpetage see oma elustiili agressiivne pealesurumine teistele ja te näete, kuidas suhtumine teisse paraneb silmnähtavalt.

Kommentaarid

One commentOn Kristiina Rauale ja LGBT-le: te ei näe palki enda silmas!

  • Avatar

    Artiklis esile toodud ühingu plakatil jäi silma huvitav detail. Soovides infot peab isik võtma ühendust noorsootöötajaga?! Ei ole küll noortekuste töö korraldustega eriti kursis aga kas need noorsookeskused pole mitte riigi/omavalitsuse eelarvest töötavad asutused?
    Seega peaksid ka nimetatud noorsoo töötajad olema mingi moel palgal või kontrollitud riigi/OV ametnike poolt. Sellest plaktist tuleb aga välja, et riigi/OV palgal olevad isikud viivad edasi valge inimese kestmajäämise vastast propagandat??? Ehk siis riik ISE “laseb omale jalga” – toetab liikumist mis vähendab maksujõuliste kodanike baasi.
    Omapärane….

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused