Mis Eestis toimub? Andestamine ramadani nimel? Oleme me islamiriik?

Rubriik Juhtkiri On
- Updated
©AFP/Scanpix
Mis ajast on ramadan Eestis au sees?

Alles toimus üks “rassismirünnak”, ründaja kohe trellide taha ja “ohver”, pakistanlane kuulutab “Soovin talle andestada, on ju ramadan!” Mis õigusega juurutatakse Eestis islami kombeid?

Mis ramadan? Eesti on euroopalik riik, mitte Pakistani Islamivabariik! Aga meedia karjub Delfi moel: “Õismäe natsi rünnaku alla sattunud Ažhar: soovin talle andestada, on ju ramadan!” Kas vasakäärmuslik Delfi “Allahu akbar!” otsa keevitada ei soovinud?

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Tänavune püha kuu ramadan algas 5. mail ja kestab 4. juunini. Paastumise kõrval peaks see kuu õpetama moslemitele kannatlikkust ja alandlikkust,” kirjutab Delfi.

BNS teatab samas: “Ühes Kabuli mošees sai reedese palvuse ajal plahvatuses surma tuntud õpetlane, imaam Mawlawi Raihan ja veel üks inimene, teatasid Afganistani ametnikud. Plahvatus kärgatas linna idaosas asuvas Al-Taqwa mošees. Kuusteist inimest sai viga ja palvust juhtinud imaam suri. Pomm oli paigaldatud mikrofoni. Kabulis on džihadistid, iseäranis Islamiriik (IS), korraldanud mitmeid rünnakuid šiiamoslemite pühamute ja usuürituste vastu, kuid Raihan oli sunniit.” Kus on siin kannatlikkus ja alandlikkus?

Postimees kirjutab vastuolulist infot: “Ma olen rahulik inimene, kuid see ei ole normaalne,» ütles Ažhar ja lisas, et viimase aasta jooksul on suhtumine välismaalastesse muutunud hullemaks. «Mis siin juhtus? Ma ei taha siin enam elada,» ütles Ažhar ja lisas, et ta mõtleb Eestist välja kolida. «Ma ei saa aru. Elan siin juba viis aastat, aga praeguseks ma enam ei taha,» lausus ta.

«Ma armastan Eestit, eriti siinset rahu,» ütles ta. Ažhar märkis samas, et paraku kuuleb ta igapäevaselt oma töökohas ebameeldivaid sõnu. «Mind kiusatakse, koheldakse väga halvasti, kutsuvad solvavate nimedega,» selgitas ta, kuidas eestlased teda viimase aasta jooksul ahistavad.”

Päris huvitav lugu. Rahumeelne moslem saabus Eestisse ja tahaks siin rahulikult elada, aga “pahad eestlased” ahistavad… Järsku on viga ka endas? Ažhar, meie siin Eestis arvame, et igas konfliktis on kaks poolt, ja tavaliselt on mõlemal oma süü. Või on Pakistanis teisiti? Sina aga elad pealegi võõral maal! Miks sa tulid siia, võõrale ja vaenulikule maale?

Ehk sellepärast, et sinu islamikodumaa sõdib, ja sõdib ja sõdib… küll riigi sees, küll naabrite puštude juures, küll Indiaga Kashmiris. Euroopas aga on pakistanlane juba Londoni linnapea ja Briti siseminister, vastavalt Sadiq Khan ja Sajid Javid, ning Ažhar soovib samuti Tallinnasse mošeed, kus ramadani pidada?

Aga ei, ei saa olla, et võõras veidigi paha oleks, ta on ingel! Nii arvab ka justiitsminister Urmas Reinsalu, kes ütleb: sellistes asjades paneme täie rauaga! Mis privileegid on pakistanlasel, et tema lugu võetakse ette eelisjärjekorras ja ründajale keevitatakse kohe kaheksa päeva aresti? Isegi kui tegu on vihakuriteoga, tuleks seda menetleda üldistel alustel, mitte anda välismaalasele eeliseid, sest see olla poliitkorrektne! Eesti seadused on pakistanlaste osas ülimuslikud, “rassistlik” põlisrahvas hoidku mokk maas?

On lihtsalt uskumatu, kuidas Eestisse on sisse imbunud poliitkorrektsus, oma inimeste suunamine “pahade” ja välismaalaste asetamine ohvrite rolli, repressioonid “rassismi” väljajuurimise sildi all, mis annavad enneolematu võimaluse sellel pinnal provokatsioone korraldada, ennekõike aga “ANDESTAN, SEST ON RAMADAN!”

Allikad: Postimees, Delfi

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused