Ossinovski üleskutse Postimehes: ajakirjanikud, valetage veel rohkem ja veel alatumalt! Ja laulge “Internatsionaali”!

Juhtkiri,
- Updated
©Joakim Klementi/Postimees
Postimehe poolt antud leheruumi kasutas Jevgeni Ossinovski ära oma peamise oponendi ründamiseks.

Sotsidele pole demokraatia kunagi meeldinud ja seda tõestab taas Jevgeni Ossinovski, kes kutsub üles ristisõjale EKRE vastu.

Kogu Ossinovski jutt ei vääriks mingitki tähelepanu, kui selles poleks üleskutset Keskerakonnale ja Reformierakonnale ühiselt EKRE põhja lasta. Tegu on siiski parlamendierakonnaga, kelle seisukohti toetab suur osa Eesti inimestest, ja tema saatuse otsustab valija. Sotside liider aga soovib tüüpilise marksistliku “keelan-käsen-poon-ja-lasen” poliitikaga ühisinkvisitsioon läbi viia.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ossinovski alustab pateetiliselt, rääkides sellest, et “ühes EKRE-ga on Eesti ühiskonnas üles äratatud tumedad jõud”. Kahju küll, aga EKRE näeb tumedat jõudu hoopis sotside kultiveeritavas multikultuursuses koos kõigi sellega kaasnevate nähtustega nagu sooneutraalsus, põliselanikkonna väljavahetamine, venestamine ja nii edasi. Aga see on maailmavaateline erinevus, mis asjasse otseselt ei puutu. Eraldi võiks üles võtta kõik need majanduslikud prohmakad, mis Ossinovski on isiklikult algatanud ja mis on riigile kalliks maksma läinud, näiteks läbimõtlemata alkoholipoliitika, mis algatas alkoralli Lätti ja tõi 100 miljonit kahju Läti suunalt ja teist samapalju Soome suunalt.

Ossinovski tahab endale võtta õiguse otsustada, kes on parketikõlbulik – aga järsku on selle taga kartus, et pärast valimisi pole nad ise seda? Sest pöördumised on suunatud Kaja Kallase ja Jüri Ratase poole, kes mõlemad (õigemini nende erakonnad), on varem juba sotse korduvalt kaetud laua äärde kutsunud – Ossinovskil on jänes püksis, et äkki enam ei kutsuta? Kui valitsusse pääsevad rahvuskonservatiivid, siis kukuvad ju nende ebardlikud eksperimendid “euroopalike väärtuste” ekspordi katkemise tõttu läbi! Sotsid pelgavad hoopiski “toiduahelast” opositsioonipinki sattumist!

Eriti räige on Ossinovski üleskutse ajakirjanikele: “Ärge laske EKRE-l rääkida, kui ilus on nende valimiseelne fassaad, vaid selgitage välja ja tooge avalikkuseni, mis selle taga on. Miks te EKRE-le erikohtlemist võimaldate?” Tegelikult käib see “erikohtlemine” juba ammu – EKRE kohta levib peavoolumeedias massilisest soperdisi, mis algavad kõlavate ja üdini valelike pealkirjadega! Kas Ossinovskile jääb sellest sopavoolust veel väheks ja ajalehetoimetused peaksid päeva lausa “Internatsionaaliga” alustama?

Aga EKRE valimislubaduste fasaaditaguse võiks ajakirjandus tõesti avalikkusele avada ja näidata, et selle taga on mure Eesti riigi suveräänsuse ja eestluse tuleviku pärast, mida neomarksistlik ideoloogia, kelle üheks esindajaks Ossinovski kahtlemata on, otseselt ja jõhkralt hävitada tahab.

Kuna Ossinovski pöördub ka heade Eesti inimeste poole palvega kaitsta vabadust, mis teeb kõik ülejäänu võimalikuks, siis seda vabadust tuleks tõesti kaitsta sotside eest, kes tahavad ühiskonda “vihakõneseadusega” suukorvistada, ühtset ja ainsat (marksistlikku) tõde sisse seada, kõik neile ebameeldivad inimesed elimineerida (nagu näitab ka tema üleskutse Postimehes) ning muuta demokraatia sotsialistlikuks totalitarismiks.

Postimees ütleb, et annab järjestikku sõna Riigikokku kandideerivate erakondade juhtidele teemal, mis nende jaoks tähtis on – ju siis on Ossinovskile tähtis EKRE tümitamine, mitte sotside enda asjaajamiste või riigi ees seisvate probleemide lahendamise tutvustamine.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused