Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Taas ise 25

18.08.2016
TAASISESEISVUMISPÄEV

Inimesed elavad maal, rahvad moodustavad riike – need  tekivad, kuulutavad end igavesteks, õitsevad mõnda aega, et siis taas kuhtuda. Eesti ei saa seda endale lubada, kui läheme, siis paraku enam ei tõuse. Nii lihtne see ongi!

„Ükski puu ei kasva taeva,“ rahustas Mart Helme rahvast kui õhinas kuulajad nõudsid vihaselt „riigis toimuva jama“ otsekohest lõpetamist. 

Haldusreformiga omavalitsuste hävitamine, arvutusmasinaga abiga võltsvalimiste korraldamine, upsakate riigiametite (maksu-, keskkonna- , veterianaar-, maantee-, jms.) vohav ülbus, parteipesas aretatud broilerite ametitesse sokutamine, riigifirmade priiskamine, jm., on rahva õiglustunnet solvanud viisil, et alanud on ülestõusud ja vastuhakud:

Raplas protestivad autoomanikud ja sõidueksamite andjad, valdadest minnakse riigi vastu kohtusse, aktsiisiahnusest johtuv viinaralli Lätti viis Saku õlletehase direktori lahkumiseni (Läti on hõivanud 11% Eesti õlleturust nagu muuseas), jõetammide lõhkumine vallandab mitu kohalikku kodusõda, sigade holokausti ja piimalehmade golodomoori vastu lukustasid karjatalitajad end koos loomadega lauta…    

Oma maad armastavate eestlaste porritallamine meie oma riigi poolt on võõrandanud rahva riigist ja maalt pagulusse ajanud vähemalt sada tuhat töökat noort inimest. Põhiseaduse rikkumist õigustavad moraalitud juristid, kõlblusetust külvavad ja uusliberaalsest vasakpoolsest ajupesust läbiimbunud ajakirjanikud. Näiliselt vaikiv ja vagur „tavainimeste“ mass kaeb „tavatute“ pidu. Kunagi pole meie rahvas nii lõhestunud olnud kui nüüd. Sedavõrd pihustunud, lausa tuhandeks killuks. Kõikjal küsitakse: Aga mis me ikka teha saame kui võimuvertikaali põlistamise haudejaam on kummist, rahvusmõte roostes ning rahvas uimerdab kallerdi sees?

Kuid pole viga, me saame seegi kord hakkama. Usku peab olema!

Ei paista ehk välja, aga meie ise oleme endiselt terasest, me pole veel kaugeltki roostes. Kanged Vargamäe mehed ja naised. Me peame mõtlema omi mõtteid, tegutsema ühtselt nagu parimatel päevadel täna, 25 aastat tagasi.

Esmalt  peame  puhastuma vaimult ja välja ütlema, kes olid need isikud, keda putšistid tahtsid Eesti kubernerideks? Kas Kallase nimi oli paberil, mille okupatsioonivägede kindral Kadriorgu viis? Kas „Estonial“ veeti Skrunda radarisalvestusi, mis viisid märga hauda 800 inimest? Kas Kranich oli Peterburist siia veetud 20 miljoni VEBi raha kohaletassijate hulgas? Miks Mart Laarist sai äkki Swedbanki nõukogu liige? Miks ennast üliliberaalse turumajandusega riigiks kuulutanud Eesti saatis oma energiafirma kõrbesse seiklema, hakkas parvlaevaühendust pidama, lennundust ja raudteid jõuliselt riigistama? Liiga palju vastuseta küsimusi….

Mida me peaksime tegema, et taas järje peale saada, et üldse jätkata?

Peaksime valimistele kohale kutsuma rahvusvahelised vaatlejad ning vältima igasuguseid elektroonilisi püüniseid- valimised olgu ühetaolised ja salajased nagu ütleb põhiseadus ning toimugu märtsi esimese nädala pühapäeval valimisjaoskondades! Üks valija, üks hääl ja ongi selgus majas – mitte lõputu muutmine, kantimine ja vusserdamine.

Lõpetame selle omavalitsuste sundlammutamise – kes soovib see liitugu, kes ei taha olgu omaette. Pealesunnitud abielu ei toimi. Aga anname valdadele ja linnadele riigieelarvest oluliselt rohkem raha kohaliku elu edendamiseks.

Vähendame poole võrra ministeeriumide ja eriti mõttetute ametide arvu ning personali.

Teeme kõigi eurodirektiivide Eesti-kõlbulikkuse auditi – meil pole kõrbeid ega vihmametsi, meil on puhas loodus, me pole ekskolonistid ega kanna rahvuskarmat kolmanda maailma päästmise pärast. Milleks kõik need normatiivid? Oleme ju vaba riik… või ehk juba siiski mitte?

Eesti peab jääma heledanahaliste eurooplaste rahvusriigiks – meie rahvuskultuur ja haridus olgu jäädvalt eestikeelsed. Kui me ise seda ei usu, ei usu ka keegi teine.

Käivitagem Tagasirännu Agentuur eesmärgiga tuua tagasi sada tuhat eestlast või nende järeltulijat.

Riik võiks anda noorperedele ja tagasipöördujatele maad, omavalitsused aidaku alustada väikeettevõtlust. Riik pangu õlg alla turundusega, üle maailma, mitte ainult Euroopas.

Perekondadele, kus sünnivad lapsed, peab tegema tagurpidise maksuseaduse- mida suurem pere ja kulud, seda vähem makse.

Võtkem ennast käsile. Rahvas, kes ei oska hoida oma vabadust, kummardab võõraid ja ei hooli omadest, pole oma riiki väärt. Hüvasti orjameelsus! Me armastame kõiki, kes armastavad ja austavad Eestit!

Head 25 taas iset!

FOTO: PM/Scanpix 20.augusti klubi

UU