Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Juunikommunism ja nõukogude koledused ei tohi korduda!

18.06.2016
Laadime sisu...

Alles tähistasime koos juuniküüditamise 75 aastapäeva, kuid 7 venemeelset saadikut näitasid oma käitumisega selle vastu põlgust. Kas nad ootavad suurt venda? Me ei tea seda! Väga võimalik, aga otse nad seda ei ütle, pigem tuuakse põhjuseks kõikvõimalikud muud vabandused. Igal juhul on Keskerakonnal siiani olemas kehtiv koostööleping Ühtse Venemaaga.

Nagu näitas Priit Dievese juhtum Järva-Jaani gümnaasiumis, vallandatakse õpetajaid juba praegu ilma igasugust karistust kartmata ainult nende maailmavaate pärast ja haridusministeeriumi ametnikud õigustavad sellist käitumist igati. “Poliitkorrektsus” on meilgi kohta sisse võtmas – kritiseerida ei tohi feministe, immigrante ja homoseksuaale. Vana hea eestikeelse sõna “neeger” pruukimine ei ole enam ilus. Paljud noored ei tea aega, kust on tulnud enamik vanemaid inimesi, aega kus sind otse või kellegi “koputamise” peale võidi päevapealt töölt vallandada või isegi kinni panna. Kuid mäletama peaks, sest ajalool on kord juba komme korduda, ehkki teisel kujul.

Riigikokku saadeti hiljuti kast vihtasid, millega tulevat vihakõne inimestest välja peksta. Just viimane akt tõestab väga kõnekalt, millised on endiste juunikommunistide ja tänaste sallivuslaste võitlusmeetodid. Häbistada, mõnitada, kiusata, sõimata, vallandada ja miks mitte ka hävitada ning peksta? Millised oleks järgmised sammud? Kas reaalne kinnipanek või koguni seina äärde sättimine ja kuklalasud. Justiitsministri sahtlis on juba pikemat aega eurodirektiiv sallivuse sisseseadmisest, millest kirjutasime mõni aeg tagasi ühes UU artiklis. Hiljuti sõjakalt välja astunud sotsid eesotsas Ossinovski ja Vakraga ihaleksid selle direktiivi elluviimist. Neid toetab üks teine suur ja pikka aega võimul olnud erakond, kellel puuduvad küll poliitilised aated, kuid keda juhib teine suur Jumal, “Raha”, ka see mis tuleb otse Brüsselist.

Kui kaua suukorvistamise direktiivi veel tagasi suudetakse hoida ei tea keegi, kuid õnneks on olemas rahvuskonservatiivsed jõud, kelle toetus aina kasvab ja seda üle kogu Euroopa. See annab lootust, et juunikommunismi tagasitulek suudetakse siiski ära hoida. Vastasel korral tuleks varsti riigikokku saata 101 suukorvi.